שאלה 196171
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, 0 השתתפו בסקר ו-0 דרגו את העצות.

לעשות עוד ילד עם פרודתי או לא?

מיקי בן 42 | כתב את השאלה ב-02/12/17 בשעה 17:47

פרודתי בת 40 ואני 42. היו לנו יחסים גרועים (4.5 שנים), חוץ מבעניין אחד - גידול הילד המתוק שלנו בן השלוש וחצי. מאז הפרידה לפני כשנה היחסים בינינו סבבה ושיתוף הפעולה סביב הילד נמשך. אם להיפרד אז כך.

אני, אודה, מעולם לא הצטיינתי בזוגיות. בעיקר טעיתי בבחירת בנות הזוג, שכולן היו מקסימות אבל לא מתאימות לי. סופסוף נראה שהבשלתי ומאמין שאוכל למצוא בקרוב את הזוגיות הנכונה להרבה שנים.

הילד החמוד שלי מאוד רוצה אח או אחות. פרודתי נחושה להתחיל טיפולי פוריות, עם אופציה לתרומת זרע. מובן לחלוטין בגילה. היא שאלה אם אסכים להיות האבא כדי שלילד יהיה אח משני ההורים. מכיוון שאני מבלה עם בני המון, קשה לי לדמיין שיהיה עוד ילד, אח שלו, שממנו אתעלם. גם יהיה מבאס מבחינתו שאח שלו לא יהיה הבן של אבא שלו.

הדילמה - אם אתרום לפרודתי, אני צריך להקפיא את הדייטים לשנתיים לפחות, ויתור מאוד משמעותי בשבילי דווקא כשאני רוצה להיות במקום חדש שבו מעולם לא הייתי. אי אפשר לצאת עם מישהי כשיש לך תינוק בדרך - או עולל בן פחות משנה - ממישהי אחרת. זה לא רק עניין רגשי, גם לוחות הזמנים לא הגיוניים. בין העבודה לבילוי זמן משמעותי עם הילדים כמה כבר אוכל לבלות עם מישהי?

אם לא אתרום, לילד שלי עשוי להיות אח יתום מאב וזה קורע לי את הלב. ומכיוון שממילא ברור שלפחות חצי אאמץ אותו, אולי כבר פשוט אהיה האבא הביולוגי? הרי אני רוצה עוד ילד או שניים.

מצד שלישי, אני יכול לעשות עוד ילדים עם האישה שאכיר, והנשים שאיתן התחלתי לצאת בחודשים האחרונים (כמה דייטים ספורים) הן בנות ארבעים פלוס מינוס. מישהי כזאת שאיתה זה ייהפך לרציני תרצה ילד מהר.

בקיצור, מה דעתכם ודעתכן? תודה!

עדכון ממיקי, שואל השאלה 2017-12-03 19:25:21

תודה רבה לכל מי שכתב עצה ודירג! זה מאוד עזר לחשוב על הנושא. אם בזמן העלאת השאלה הייתי חצוי בין שני הצדדים, הנטיה כרגע היא לפסול את האפשרות. יש הרבה היגיון בתגובות בכיוון הזה. כמובן שעדיין אשמח לקבל כל עצה ונקודת מבט חדשה.

תודה!
שמור עדכון

לעשות עוד ילד עם פרודתי?

לא, עם כל הצער שבדבר
 
32
כן, לטווח הארוך זה עדיף לכולם, במיוחד לילד שרוצה אח
 
18
כל החלטה תהיה נכונה באותה מידה
 
5

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (6) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "זוגיות"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות