0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

איך לדכא את החשק המיני שלי?

דייל קופר בן 24 | כתב את השאלה ב-22/11/17 בשעה 11:37

שלום לכולם,

אני יודע שהשאלה הזו לא שגרתית ובדרך כלל אנשים שואלים את ההפך - איך להגביר את החשק המיני.
אבל אני רוצה לדכא אותו, מכיוון שהוא גורם לי סבל כבר מאז הבגרות המינית שלי.

קצת רקע: אני בן 24, ומעולם לא הייתי במערכת יחסים עם בחורה. ניסיתי המון פעמים לגשת, אך אף פעם זה לא הלך. חשבתי שאני נראה טוב, אבל איך אפשר להסביר את מצבי אם כך? באפליקציות ואתרי היכרויות אני פונה המון ויוזם, אך אף פעם לא מקבל תגובה. אני משקיע בכרטיס שלי ובפנייה, ואני פונה באופן שנון אך מכובד, ואם לא עובד אז משנה גישה. אבל לא עבד שום דבר, וכמובן שאני לא מקבל שום פניות יזומות אליי. שפתחתי פרופיל פיקטיבי עם תמונות של איזה סולן מטאל פשוט טבעתי בפניות! ולא חשוב אפילו כמה שטויות כתבתי שם.

אז לצאת מהעולם הווירטואלי אמרתם לי. לחתך את עצמי יותר, לשנות גישה, לא להתייאש וכל מיני עצות "אומנות הפיתוי" למיניהן, בין אם מגברים או מנשים. והכי גרוע היו הרחמים ושיחות ההרגעה. "אל תדאג, זה יהיה גם לך", "אתה בחור מקסים ומגיע לך משהו טוב", "אינטליגנטי כמוך זה בדיוק מה שכולן מחפשות היום (חוץ ממני)", או ניסיונות לגרום לי להתחיל עם מישהי רק כדי לעשות מעצמי צחוק לפני כולם (תאמינו לי שזה לא נעים להיות במצב שכולם צוחקים עליך על זה). ואני ממש אבל ממש לא ביישן ויש לי אחלה של גישה שעברה שיפור כבר אלף פעם, וכן גם במציאות.

אז נמאס לי, פשוט נמאס לי. הבחורה היחידה שפנתה אליי עשתה לי חקירת יכולת כלכלית ובסוף פסלה אותי כי אין לי אוטו.
אז כנראה שנצטרך להודות באמת: אין לי נתונים מספיק טובים. אני לא מספיק חתיך לדרישות הבחורות, לא מספיק עשיר, לא מספיק "ילד רע", לא מספיק מקרין סקס ואלוהים יודע מה עוד.
וזה בסדר. אני לא מאשים אתכן, בנות. אתן רוצות בן זוג מוצלח וחזק וזה בסדר גמור כי אף אחד לא רוצה להיתקע עם בררה. אולי גם הביולוגיה משחקת פה תפקיד. אני כנראה לא "אלפא".

אז ישבתי וחשבתי עם עצמי והחלטתי שאינני רוצה להתחתן ולהקים משפחה. אני מוכן לוותר על מערכות יחסים בחיים שלי, או בקיצור הבנתי את המסר של כל מה שעברתי עד עכשיו. גם ככה המטריאליסטיות הזאת מעייפת ומייאשת אותי ואני בכלל מכוון יותר להתפתחות רוחנית (ולא בדרך היהודית, אז לא להטיף לי מוסר שמצווה עליי להתחתן ולקיים מצוות פרו ורבו).
הבעיה היא שאני סובל מאוד. לנוכח אי הפעילות הזאת החשק המיני שלי מוגבר וזה גורם לי לכאב רב, גם פיזי וגם רגשי. אני פשוט מחפש דרך להפסיק אותו, או לפחות להפחית ולדכא אותו, וזה יהיה המכשול העיקרי בדרך לחיים טובים יותר נטולי כאב.

ובבקשה מכם תענו לי רק לנושא. אני לא מחפש את הרחמים שלכם, מילות עידוד ריקות או עצות אחיתופל של כל מיני מומחים ל"אומנות הפיתוי" שמטרידים בחורות בקניון. אני החלטתי שזה מה שאני רוצה אחרי הרבה שנות סבל וניסיון להיאבק בזה. כל עצה בנוגע לדיכוי החשק המיני תתקבל בברכה.

תודה מראש לכולם.

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (11) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "בין הסדינים"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות