שאלה 188975
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

ההורים היו אמורים לשלם לי על הלימודים, התגרשו וכרגע אין לי איך לשלם. לפרוש?

ליאב בת 20 | כתבה את השאלה ב-09/10/17 בשעה 18:43

היי, תןדה מראש לעונים :) אני סטודנטית ואמורה להתחיל ב22 לחודש שנה ב׳. הסיפור הוא כזה: התחלתי שנה בהרגשה טובה כשאמא שלי אמרה לי- אני משלמת לך על הלימודים,תתחילי. בהתחלה היה לי קצת קשה אבל תמיד אמרתי לעצמי שאין מצב שאני פורשת כי לאט לאט הבנתי שממש באלי על התואר הזה מאחר והוא מבוקש נורא והמסלול שלי די קליל.. אז למה לוותר?
שכר הלימודים הוא נורא גבוה יחסית ולמעשה שילמתי כבר חצי מהתשלום. מה שקרה זה שלאחר חצי שנה מתחילת הלימודים שלי ההורים שלי החליטו להתרגש מה שגרם למצבנו להשתנות- אמא שלי נכנסה לדיכאון(הלימודים שלנ לא מעניינים אותה) ולפי מה שהבנתי אבא שלי לקח את כל הכספים שלהם והשאיר לה רק את הבית (בית די קטן בשכונה פשוטה). עכשיו- יש לי עוד 10,000 לשלם (הייתי כמובן אמורה לתת את השיקים של הסכום הזה מזמן אבל לאור המצב כל הזמן אמרתי שאני אחכה קצת עם הבקשה מאמא שלי-הרגשתי שהיא במצב לחוץ) הבעיה שדחיתי יותר מידי וכבר הגיעה סוף שנה ועוד לא שילמתי!
רציתי לשאול, אם מישהו/מישהי יודעים על אפשרות שאוכל לסדר את זה, כרגע ישלי 4000 בחשבון, ואם אני רוצה להמשיך לשנה ב׳ אצטרך לשלם בעצמי עוד שכר לימוד מלא במשך השנה.. אשמח לשמוע חוות דעת על המצב/ פתרונות כלשהם להשגת הכסף(אפילו הלוואה לסטודנטים- תהיה לי השנה עבודה מסודרת תוך כדי הלימודים שתכניס לי לפחות 3000)כמובן שלבקש מאמא/אבא שלי כבר לא אופציה.. תוודה רבה לעונים!!

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (5) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "לימודים וסטודנטים"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות