שאלה 188697
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

השנה אנחנו טסים שוב לאיטליה ואני מאוכזבת...

דריה בת 16 | כתבה את השאלה ב-06/10/17 בשעה 14:49

אז ככה, לא טסתי בחיים עם המשפחה הקרובה (רק פעם אחת עם סבתא) עד יולי השנה, טסנו לאיטליה. היינו אני, אחי ואבא שלי. קצת רקע כללי למה לא טסנו כל המשפחה:
עם אח שלי השני אי אפשר לטוס, כי הוא סיעודי ולא מתפקד ממש, לכן גם אי אפשר לטוס עם אמא שלי כי מישהו צריך להשגיח עליו. אנחנו לא נוסעים לחופשות בכלל (רק בשנה האחרונה התחלנו) והסיבה הייתה בעיקר כלכלית ואח שלי, אבל עכשיו המצב הסתדר. אז ככה, השנה אבא שלי מתכנן שנטוס שוב, עוד פעם לאיטליה, הוא ממש נדלק על המדינה, אבל אני כן רוצה שניסע לחופשה פשוט לא שם. זה לא שסבלתי שם, היה לי ממש כיף, אבל אני רוצה מדינה אחרת. אמנם ביולי נסענו לצפון והשנה ניסע למרכז או לדרום, אבל עדיין... הסברתי את זה לאבא שלי שאני רוצה לחוות תרבויות ומדינות שונות, כי זה לא כזה נפוץ שאנחנו טסים, והוא אמר לי ש״זה אזור אחר אז זה תרבות שונה״ אבל עדיין, הייתי מעדיפה מדינה שונה. יש לכם המלצות מה לעשות? הוא ממש נדלק על המדינה ואפילו היה בקורס איטלקית. אשמח גם לשמוע אם יש לכם הצעות ליעדים שונים שאפשר לבקר בהם (ההגבלה היחידה היא שיהיו במרחק של 5 שעות טיסה מקסימום)

עדכון מדריה, שואלת השאלה 2017-10-07 14:14:10

היי, תודה על העצות שלכם, אני יודעת שאני נשמעת ממש כפוית טובה אבל זה ממש לא ככה, ההפך, בגלל שאנחנו בקושי טסים אז עד שאנחנו כן יסע לאותו היעד...? זה מה שמאכזב אותי. אני העמד מעריכה את אבא שלי שהוא רוצה לקחת את כולנו שוב, ואני בטוח אלך כי מבחינתי כל טיול הוא חוויה. פשוט מתאכזבת שזה שוב אותו המקום.
שמור עדכון

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (7) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "תיירות ונופש"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות