0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, 0 השתתפו בסקר ו-0 דרגו את העצות.

בדידות של הרבה שנים. כואבת לי מבפנים. כל כך. איך להתמודד?

רז בת 22 | כתבה את השאלה ב-12/09/17 בשעה 21:18

איך זה מרגיש בשולחן חג כשכולם יושבים סביב השולחן עם הבני/ות זוג שלהם ורק את לבד?
לסבתא יש את סבא. לאבא יש את אמא. הבני דודים ובנות דודות הביאו את הבני זוג שלהם
ורק את לא!!! רק את לבד! כולם שמחים שרים שמחים ורק אצלך הכאב מטפס לאט לאט במורד
הגרון מאיים לפרוץ כדמעות שחונקות. ובראש המחשבה למה? למה דווקא אני? ולמה זה לא נגמר כל חג וחג וגם החג הקרוב יהיה ככה. ואיך זה מרגיש בנות. שכל שניה וסביבה את רואה זוגות אוהבים ורק את לא. רק לך אין. מי שיאהב אותך ותאהבי בחזרה? איך זה שבאינסטגרם כל תמונה שניה זוג מאוהב את רוצה גם לעלות אחת כזאת אבל בך אין מי שמאוהב. אותך אף גבר לא אוהב. ואיך זה שלכל החברות שלך לכל הבני דודים לכולם יש זוגיות ורק לך אין? כואב נכון?!! ובנוגע לסקס איך זה מרגיש? כואב? נעים? ביניים?
אבל שאלת השאלות איך זה מרגיש כשאף פעם לא היה לך חבר? את בת 22 ואף פעם לא חווית אהבה של גבר. רק על השאלה הזאת אני יכולה לענות וזה כואב! כואב מאוד! כאב שאי אפשר לתאר רק מי שנמצאת במצב שלי יודעת מה אני מרגישה. נעים מאוד שמי רז אני בת 22 מעולם לא עשיתי סקס.. מעולם לא הייתי בזוגיות אף פעם לא התנשקתי עם גבר גם לא התחבקתי ואף פעם לא שמעתי מגבר אני אוהב אותך את החיים שלי . זה כואב. זה כואב לי עד דמעות!!! התחלתי להתייאש מהמצב אני לא יודעת כבר אם יהיה לי גבר. אולי חס וחלילה אמות בתולה כביום הילוודי. אני כבר מתחילה להרגיש ולשאול את עצמי אולי אני הבחורה הכי מכוערת בישראל. אולי אני הבחורה הכי סתומה בישראל. אולי אני משעממת ודפוקה ואין לי מה להציע. עובדה שאף גבר בישראל לא אוהב אותי!!! ביום שישי האחרון שהיה בערב ישבנו לאכול ארוחת שישי אצל סבא וסבתא מצד האבא היו גם דוד שלי אישתו והילדים אחת קטנה בת 10 לא נחשב. יש עוד אחת בת 18 שהביאה את החבר שלה ואחכ הם יצאו מיד אחרי האוכל. ואח שלה בן 25 שהציע נישואין לא מזמן והביא את החברה הזאת. שוב אפשר לנחש שלא היה לי חשק לאכול והדמעות רצו לפרוץ אז אכלתי בכח כדי שלא יראו שכואב לי. ניסיתי לעצור תדמעות. אבל איך שסיימנו לאכול. אמרתי לאמא שאני הולכת ( באתי באוטו שלי ) נסעתי הביתה כל הדרך בוכה. בבאת אחת כל הדמעות שעצרתי יצאו. הרגשתי נח לבכות הרי זה רק אני והאוטו מי שומע? הרגשתי בנח להגיד למה אותי אף אחד לא אוהב. כשהגעתי הביתה עליתי על פיגמה ונחשו מה? המשכתי לבכות. כאב חזק. זה לא רק בצד של אבא שלכל הבני דודים יש זוגיות ורק לי לא. זה גם בצד של אמא יש בני דודים גדולים ממני חלקם נשואים חלקם בזוגיות יש את הקטנים לא נחשב ויש אותי ועוד 3 בגילי מכנים אותנו רבעיה אני הכי גדולה ורק לי אין זוגיות
אני ( 22 ) אין זוגיות
בן ( 22 ) יש לו חברה כבר 5 שנים
בת ( 21 ) יש לה חבר 3 שנים קיבלה ממנו הצעת נישואין לא מזמן
בת ( 21 ) דתייה אז כמובן נשואה.
עכשיו למי שיגיד אז מה אם לכולם יש ולך אין זה מאוד קל להגיד אבל נראה אותך איך תרגיש או תרגישי להיות בגיל 22 שמעולם לא היית בזוגיות. בטן שבעה לעולם לא תרגיש מה בטן רעבה מרגישה.
לאחרונה אני בוכה הרבה מהמצב. קרו לי הרבה דברים בחיים כמו חרם חברתי אבל שום דבר לא גרם לי לבכות כמו המצב הזה. זה גם שאני לא מבינה למה זה קורה. זה גם עצוב לי ומרגיש לי " יכנופה מפגרת אף גבר בישראל לא אוהב אותך " וגם דאגות מה יהיה עם חתונה? ילדים? מה אני חס וחלילה ימות בתולה וארירית כמו ביום היוולדי? ולמה זה מגיע לי? מה עשיתי ככ רע? יש אנשים שעשו רע מאוד ולא קרה להם ככה. יוצא שהרבה פעמים בערב שאני באה מהעבודה אני נכמסת לחדר למיטה מתחת לשמיכה ובוכה. כמעט כל ערב. כי הכאב נמצא שם חזק אני פשוט לא יכולה לבכות בעבודה או ליד אנשים ברחוב אז אני אוספת את הכאב ומחכה לרגע להגיע הביתה ולבכות לפרוק את הכאב. כמובן בלי שההורים יראו כי אז זה יכאיב להם. למרות שכמה פעמים גילו שאני בוכה. עכשיו למשל אני בוכה. אבל אין אפחד בבית אז לא רואים.
אני מנסה להבין למה. מכוערת אני לא. אני גם מטופחת מאוד זה משהו שחשוב לי גם בי וגם בגבר. אני לא בררנית אני לא מחפשת מלך היופי כן רוצה גבר מלומד שאפשר להתקדם איתו אבל חוץ מזה שיכבד ומשפחה טובה בקשת מוגזמת? אני כן עושה הרבה כדי להכיר.. אומנם יש לי רק ידיד ו 2 חברות אז לא יוצא לי הרבה לצאת אבל ממה שיוצא לא יוצא להכיר. לימודים עדיין לא. כרגע החיים שלי זה עבודה בית חזרה לפסיכומטרי ..
וגם לא קשור מה אני יגיע לאוניברסיטה וימצא שם חתן? מי אמר? אולי הגברים שם יהיו תפוסים ומי שלא אז לא ישתין לכיוון שלי.. אני מאוד חרדה למצבי לא רוצה חס וחלילה להזדקן בלי ילדים בלי גבר בלי שמעולם לא התנשקתי או עשיתי סקס עם גבר. ואני גם מאוד רוצה ילדים לא עכשיו בגיל 22 אבל רוצה בגלל שאני בת ויש לי שעון ביולוגי אני כבר מבולבלת לא יודעת עד מתי לחכות לגבר? אולי אני יתחיל לחסוך כסף ולהביא ילד לבד? אני לא יכולה פתאום להיזכר בגיל 27 חס וחלילה שאני רווקה ואז לחסוך לילד ועד שיחסוך ועד שטיפולים יצליחו ובסוף אני יגיע חס וחלילה לגיל 35 בלי גבר בלי ילדים ובלי חתולים ( אוהבת כלבים ) אני מפחדת מאוד!! כבר לא יודעת מה לעשות . חוץ מזה שיש לי שכנה כזאת בת 45 רווקה בלי ילדים לא יודעת אם מעולם לא היה לה גבר כמו שקורה איתי אבל היא רווקה ואני רואה כמה היא סובלת... לא מבחירה.
להכיר גבר מאתר הכרות לא בא בחשבון לא מודעת אולי יצא לי דייט עם סותה.. חוץ מזה אני רוצה בחור רציני אמרתי לא מחפשת מלך היופי אבל גבר רציני מלומד מכבד שגם רוצה להכיר משהי למטרות רציניות
לא אמרתי שאני רוצה שנה מהיום טבעת אבל לא אכפת לי להכיר גבר רציני עכשיו בגיל 22 ואולי נגיד בגיל 25 וחצי לקבל טבעת.. מה רע.. התכוונתי גבר שרציני לא אחד שרוצה חברה להעביר תזמן עד שנפרד
מה שיהיה איתי ירוויח בגדול קודם כל אני לא מלחיצה אני לא מהבנות שיגידו לו מאמי אל תצא אל תזה אל תזה.. חופשי יעשה מה בא לו חוץ מלבגוד. דבר שני אני בתולה אז מה רע להיות הראשון של משהי.
לי זה בושה בגיל 22 לעשות פעם ראשונה אם יצא בכלל... אני בונה טילים כאילו משהו מחכה לי
מענייו מה יהיה איתי אני דואגת תנו לי עצות ועל הדרך תענו על הסקר אם בא לכם לחשוף מה בחרתם שתפו

את נשמעת

מקסימה.. הייתי רוצה אותך
 
39
מפגרת וממורמרת.. לכי חפשי מה יקח אותך בכלל
 
2
חמודה עדיין לא הייתי רוצה אחת כמוך
 
1

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (15) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "מה שעובר עליי"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות