שאלה 185800
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, 0 השתתפו בסקר ו-0 דרגו את העצות.

חברה ניסתה לגרום לחבר שלי לחשוב שבגדתי בו, האם לנתק ממנה קשר או לדבר איתה?

סתיו בת 19 | כתבה את השאלה ב-11/09/17 בשעה 20:49

לפני קצת יותר משנה הכרתי מישהי וישר מאוד התחברנו, היינו לגמרי בראש אחד ותמיד היינו שם אחת בשביל השנייה, נגיד ככה עזרנו אחת לשניה להתמודד עם המכשולים הקשים ביותר של חיינו, היא היתה בשבילי האדם היחיד שהצליח להבין אותי.
כמעט עברה שנה ואז התחילו בינינו ריבים ודי התרחקנו.
עכשיו יש משהו שאני צריכה להסביר לכם כדיי שתבינו מה קרה בהמשך.. לפני כשלושה חודשים וחצי היה היה לי חלום שבו נאנסתי על ידי מישהו שפעם הייתי איתו בקשר... והתעוררתי בבהלה כשכולי מזיעה. סיפרתי לה ורציתי לשמוע מה יכול להיות החלום אומר...
כעבור בערך שבועיים היה ביני לבינה ריב די גדול שבו אפילו חסמתי אותה והחלטתי לנתק קשר ממנה לגמרי והיא כנראה שמאוד נפגעה מזה הלכה ושלחה לחבר הנוכחי שלי הודעות לגביי זה שיש לי פנטזיות על גברים אחרים וממש עיוותה את הסיפור שלי ולא אמרה כלום על זה שזה היה חלום אלא פשוט המציאה סיפור אחר ואפילו שלחה לו צילומי מסך שבהם היא חתכה פה ושם ויצרה רושם כאילו אני באמת מספרת לה על זה שיש לי מחשבות כאלה על אחרים כשבתכלס זה היה פשוט התיאור של החלום.
החבר שלי ידע על החלום ככה שהוא ישר האמין לי והראה לי את השיחה שלהם.
עברו מאז שלושה חודשים שבהם לא דיברתי איתה אפילו מילה, היה בי כעס גדול עליה שהיא ככה ניסתה לסכסך בינינו, בהדרגה הכעס עבר ודי הספקתי לחשוב על זה.
מה שבעצם גרם לי קצת לשנות את המחשבה על כל העניין זה שלפני כמה ימים יצא לי לפגוש אותה ביום הולדת של חברה משותפת לא דיברנו בכלל, אבל איכשהו עלו לי זכרונות מהימים הטובים שהיו בינינו ואני הבנתי שאני באמת די מתגעגעת אליה, אל החברה הטובה שהיא היתה בהתחלה וזאת שתמיד היתה לצידי והיתה כמו תאומה, זאת שהיתה יושבת ומחבקת אותי כשהייתי בוכה ומתפרקת מולה.
אם להודות באמת בימים שלפני היום הולדת היתה לי ציפייה שאולי היא תבוא ותתנצל על מה שעשתה, דבר שלא קרה ואני ביוזמתי כמובן שלא עשיתי צעד לקראתה. פשוט מה שבעצם קרה לשינוי זה שבאמצע הלילה היא פתאום יצאה עם איזה בחור מהבית ואמרה שתחזור עוד כמה דקות ולא חזרה שעתיים.. זה גרם לי די לדאוג והתחלתי להתקשר אבל היא לא ענתה והתחלתי להגיד לאחרים שצריך לעשות משהו. כולם היו קצת שתויים אז לקח להם זמן לעכל שצריך לקום ועשות משהו ואני והחבר שלי והאקס שלה פשוט עזבנו וקמנו והתחלנו ללכת ברחובות לחפש אותה (זה ישוב קטן אז אין כל כך הרבה מקומות) בסופו של הדבר היא חזרה בעצמה והכל היה בסדר אבל פשוט אני הבנתי שאני עדיין מרגישה שהיא כמו אחות שלי ודאגתי לה נורא.
אני באמת לא יודעת מה לעשות, אני צריכה את עצתכם, האם כדאי לי לדבר איתה או שעליי פשוט להמשיך להבין שהיא כבר לא כמו שהיתה פעם ולהבין שזה אבוד או כן לנסות לדבר איתה ולהגיד מה אני מרגישה פשוט חבל לוותר על הכל אחרי שצברנו כל כך הרבה חוויות ביחד? האם אנשים יכולים להשתנות או שזה רק תקוות שווא
פשוט אני מרגישה את החוסר שלה, את החוסר של התמיכה, העזרה והבנה שהיתה לנו

האם לנסות לחזור להיות שוב חברות כמו פעם?

לא, המעשה שלה מראה שהיא לא חברה אמיתית
 
34
כן, ללכת לדבר איתה על הכל בגלוי, אנשים לפעמים עושים טעויות
 
2
רק אם היוזמה תבוא ממנה והיא זאת שתבוא
 
1

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (6) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "מצבים ואנשים"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות