0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

אני הזרוע המקשרת במשפחה ורואה את כולם סובלים, מה עוד אפשר לעשות?

טלי בת 29 | כתבה את השאלה ב-10/09/17 בשעה 19:18

אני מחפשת באינטרנט למצוא מכרים דומים לשלי.. שאוכל להתנחם.. ואני לא מוצאת.
אני בת 29 נשואה ובהריון בחודש 6.
ההורים שלי התגרשו כשהייתי בת 8. ויש לי 2 אחיות גדולות בהפרשים של 10 ו 12 שנה ממני.
כל חיי אני זוכרת את ההורים שלי רבים... הרבה אלימות, קללות ובכי..
כשההורים שלי התגרשו זה היה קצת אחרי שעזבנו את ירושלים ועברנו לרמת גן. הבית הזה בירושלים היה המקום האחרון שחוויתי בו משפחה של 5 נפשות שלמה (בתנאים שתארתי)
אחותי הגדולה רוב חיי לא בקשר עם אמא שלי.. היום היא בת 41 והיא תספר שסבלה אלימות מאמא שלי שהיא לא מסוגלת רוצה להיות איץה בקשר ואפילו אוהבת אותה. לאורך השנים אני גדלתי אצל אמא שלי ותמיד היו רבים ומלחמות עולם בין אמא שלי לאבא שלי. סביב מזונות.. רבנות.. התלכלכות וכו..
אני אוחותי באמצעית הינו אלה שהיו בקשר עם אמא שלי אבל גם בין אמר שלי לאחותי יו יחסים קשים ומרכבים.. אחותי תספר על אלימות פיזית ומילולית והשפלות שהביאו אותה להיות אדם חבר ביטחון ואמא שלי תספר על אחותי שהיא יתב כפויית טובה שהרזה לה תמיד את כל הקשרים החברתיים שהיו לה וכו וכו.. המצב היום הוא כזה:
אבא שלי בן 71 והתחילו לו בעיות זיכרון קשות (הוא חי עם אישה כבר 20 שנה בזוגיות. היא רכלנית ומעצבנת שאני לא מתחברת אליה בשום צורה אבל נחמדה אליה מפאת כבוד לאבא שלי.. אבא שלי ץמיד היה אישיות חלשה אבל אני אוהבת אותו.. הוא לר ממש מתמודד עם דברים או היה שם להגן עלינו.
יש לו פנסיה טובה אבל אין לו בית או נכס והוא חי בבית של בת זוגתו ואנו מרגישות שהיא כבר מתחילה לעלות עליו בגלל בעיות הזיכרון שלו ומפחדות שתרוק אותו לכלבים לעת זקנה אחרי ששנים הוא היה לה לבן זוג וחבר לה ולילדיה. אגב הוא הרה יותר קרוב למשפחה שלה מאשר לנו מכיוון שהם גרים קרוב אליהם והנכדים של בת זוגתו קוראים לו סבא ורואים אותו כל הזמן.
אמא שלי עובדת קשה היא כבר בת 67 ועדין עובדת בעבודה.. יש לה בעיות בריאותיות.. היא בלי בן זוג.. בלי חברים וחברות.. חברה או סביבה תומכת.. היא מאוד בודדה ואין לה שוב בטחון כלכלי. היא גרה בדירה קטנה שלה שהיא קנתה ועשתה הכל שיהיה לה דירה להשאיר לנו. דירה ליד כביש עם המון רעש של אוטובוסים ומכוניות.. חום חזק בדירה ובדידות קשה! היא לא כולה להפסיק לעבוד כי לה אין פנסיה.
אחיותיי לא בקשר איתה.
אחותי הגדולה בת 41 לא נשואה גם היא בודדה גרה בשכירות ללא כסף או נכסים או איזה שהוא ביטחון כלכלי.. חיה מחודש לחודש.. לא בקשר עם אמא שלי. בקשר עם אבא שלי ולאחרונה הפכה להיות נהגת שלו בכל פעם שצריך לסוע לארוע משפחתי או משהו היא נוסעת מהמקום הרחוק שהיא גרה רק כדי להביע ולהחזיר אותו כי אנחנו מפחדות שהוא ינהג.. אנחנו מפחדות שהבלבול ובעיות הזיכרון יחמירו ורואות כבר שאבא שלנו זה לא אותו הבן אדם ןזה כואב ומפחיד.
אחותי האמצעים ניא הבעייתית ביותר- היא התחתנה לפני שנתיים בגיל מאוחר מאוד 36 עם קיבוצניק בצפון הרחוק.. בן אדם שונה מאיתנו לגמריי... היא לא באמת מאושרת שם ולא מסתדרת עם המשפחה שלו שהם ככ שונים ממנה ומאיתנו.
לצד זאת היא ללר הפסקה מלכלכת עלינו שונאת אותנו ומציגה אותנו כפח אשפה. היא ילדה לפני שנה וכבר שנה וחצי לא בקשר עם אמר שלי.. את רבא שלי רורה לעיתים רחוקות שכן לאחרונה החלו ריבים מטורפים עם בת זוגו (המגעילה) כאשר היא באה לבקר אותו.. עד מצב שאסא שלי כמעט מקבל התקף לב ועד כדי מצב שאחותי נהיה ממש משוגעת על גסול חולת נפש היא קואה הכל שחוק מאשימה כל הזמן מקללת אותנו שונאת את אמר שלי בדם ורואה בה שץכשטן ומקור כל העיות שלה בחיים. בקושי ראיתי את אחיינית שלי. אמר שלי ראץה אותה רק בחתונה שלי לפני 8 חודשי בערך שככ קיוויתי שבכקבות המפגש של כולם בחתונה הכל אולי שוב יסתר ויחזרו להיות בקשר.. אבל לא מצב החמיר. אחותי האמצית נהיתה אדם אחר.. חולני... נוראי ומשוגע שאני ויא ניתקנו קשר...

אני הזרוע הכביכול מקשרת במשפחה ורורה את כולם סובלים... אמא שלי בבדידות נוראיתתתתת וכאבבב גדול, אבא שלי מזדקן והופך להיות נמוך מזוגתו שהיא עדין צלולה ורכלנית ומדברת כל הזמן כשאנחנו באים אבא שלי יושב ושותק (ומי בכלל בא לשמוע אותה!!!) אחותי הגדולה בת 41 גם בודדה.. חיים ללא בן זוג זה נורא.. הכל קשה... אין לאן לפרוק אין מי שיכזור כשצריך אין אהבה...
ואני נשואה באושר לבעלי ובדרך יש לי תינוקת...
אנחנו לא משתכרים בהרבה בכלל ואין לנו שום ביטחון כלכלי.. ומהבחינה הזו החיים מפחידים. אבל עושים הגל שיהיה בסדר! אבל מה שגומר אותי בחיים מעציב אותי מדכא אותי ושובר אותי זה המשפחה שלי. אני כל כךך כואבתתתת אני כל כךךך קרועההה אני רוצה להתפלל לאלוים שיאחד אותנו אבל אני לר מאמינה באלוים ואין לי לאן להפנות את הבקשה הכל גך לא ריאליץ הזו. כולם גדלים מזדקנים וזה כל כך עצוב.... אני חיה בצל הידיעה שהזקנה והמוות והקשיים קרבים לצד כל הצרות והבדידות הקיימת. אין לנו קרובים משפחה חמים ואוהבים אין לנו כלום.
החגים הם תמיד סיוט וגאב והתמודדות ותמיד רע לכולם...

אין פה באמת שאלה... רולי רק לפרוק ולהשמיע את סיפורי שמהווה רק 10% מחיי באמת...

תודה למי שקרא

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (4) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "הורות ומשפחה"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות