שאלה 185261
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

סיימתי תואר ראשון ולא מצליחה להחליט מה לעשות עם עצמי

בלבולה גיל: 26 | כתב את השאלה ב-06/09/17 בשעה 16:06

סיימתי עכשיו תואר ראשון בתחום שמאוד מאוד מעניין אותי ואני שמחה מאוד בבחירה בו, עם זאת הבנתי במהלך הלימודים שאני מתעניינת בנושאים הנלמדים רק ברמת הידע הכללי ושהתעסוקה המוצעת לא מתאימה לי (מדובר על מדעי החיים, אני לא מסוגלת לעבוד במעבדה/ מחקר, זה רפטטיבי מדי עבורי ואני לא באמת מוצאת עניין ברמת הDNA). עד כה הניסיון התעסוקתי שצברתי הוא במסעדנות (תחום שאני בשום אופן לא רוצה להמשיך בו גם לא לתקופה, גם לא כדי לחסוך כסף) ובהוראה הדרכה וחינוך שאמנם אני מאוד מאמינה בעשייה חברתית אבל אני לא רוצה לעבוד בשביל שכר רעב.
אז הבנתי שאני צריכה לעשות הסבה. ועכשיו אני לא יודעת למה... אני חושבת שבגלל שאני אוהבת הרבה דברים ויש לי יכולות טובות גם בתחומים הומאניים/עיצוב/חברה וכד' וגם בתחומים שדורשים לוגיקה וחשיבה אנליטית, אני מוצאת את עצמי מבולבלת ולא יודעת לאן לפנות. ההרגשה היא שאין לי תשוקה לכלום, ועל אף הידיעה שרוב הדברים בעולם מעניינים אותי, כרגע לא בא לי כלום ואני מרגישה שאני מתחילה להרקב.
הדבר היחיד שאני יודעת שזה שחשוב לי לעשות משהו שיהיה משמעותי בעולם, חדשני, יצרני, אני אוהבת להפעיל את הראש אבל גם יודעת לעבוד טוב עם הידיים. חשוב לי שיהיה גיוון, לא מסתדרת עם עבודה חזרתית ובעיקר להרגיש שאני עושה משהו שיש לו משמעות, אני לא יכולה להיות בורג קטן (למרות שאין לי בעיה להתחיל משם אם אני מבינה מה הנתיב שדרכו ניתן להתקדם).

אודה לעצה
כי אני ממש אבודה כבר.
3>

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (3) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "עבודה וקריירה"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות