שאלה 185050
אילוסטרציה אילוסטרציה
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, 0 השתתפו בסקר ו-0 דרגו את העצות.

אימא שלי כל הזמן מוחקת לי את ההקלטות. למחוק לה כדי להתנקם?

תום בן 22 | כתב את השאלה ב-04/09/17 בשעה 21:23

כן אני יודע שזו שאלה מאוד מוזרה ואפילו מטופשת. אבל אני לא יודע מה לעשות בנושא XD

בקיצור אז אני גר עם אימא שלי (גרושה) וסבתא שלי בבית פרטי. היא עובדת במשרה מלאה ואני כרגע במשרה חלקית עד שאתחיל את הלימודים באונ'. בכל מקרה אז יש בעיה שממש מעצבנת אותי בזמן האחרון ואשמח לעזרתכם.

בגיל 15 גילו לי אפילפסיה. עקב גילוי זה אני הפסקתי לצאת לקולנוע ולכן את הסרטים אני מעדיף לצפות בבית דרך המחשב או טלוויזיה (כאשר יש לי שליטה על התאורה בבית ואני יכול להפסיק את הסרט מתי שבאלי). הבעיה שיש לנו רק ממיר מקליט אחד בבית והוא ממוקם בחדר של אימא שלי. בסופי שבוע אימא שלי בדרך כלל ישנה אצל החבר שלה כך שהטלוויזיה עומדת לרשותי ולכן אני יכול להנות מהסדרות והסרטים שאני מקליט (שהרבה פעמים משודרים בזמנים שלא נוחים לי ולכן אפשרות ההקלטה מושלמת עבורי)

אבל יש בעיה. אימא שלי תמיד אבל תמיד מוחקת לי את הסרטים והסדרות שאני מקליט. גם אם לא מסומן שצפיתי. היא לא עושה את זה מתוך רצון להציק לי (כי אני והיא מסתדרים מצויין יחד) אלא פשוט מחוסר מחשבה. הקטע הוא שדיברתי איתה מלא פעמים על העניין הזה שהיא מוחקת לי את ההקלטות, ואמרתי לי שזו כנראה הדרך היחידה שלי להנות מסרטים וסדרות מבלי שאצטרך לראות דרך המחשב. וכל פעם מחדש היא אומרת שהיא מבינה ושהיא לא תמחק. אבל שוב היא מוחקת לי.

אז ביום שישי האחרון תכננתי לראות סרט אימה שהקלטתי שרציתי לראות אותו לפני כמה חודשים בקולנוע אבל לא יכולתי כי הבנתי שעבור חולי אפילפסיה הסרט לא מומלץ באולם קולנוע. ואז איך שאני פותח את הטלוויזיה לראות סרט שכל השבוע, אבל כל השבוע בניתי לראות, מסתבר שאימא שלי מחקה את ההקלטה שלו. זה ממש עצבן אותי (במיוחד לאור העובדה שהסרט לא נמצא בVOD). ואז שמתי לב שמוקלטת לה עונה שלמה של סדרה שהיא אוהבת והיא לא צפתה אפילו לא בפרק אחד. ואחרי בדיקה מסתבר שהסדרה לא נמצאת בVOD. אז עברה בי המחשבה על למחוק לה את הסדרה כנקמה על כל הפעמים שהיא מוחקת לי. מצד אחד אולי זה ילמד אותה איזה לקח והיא תלמד לא למחוק לי יותר. מצד שני זה לא קצת ילדותי?

מה כדאי לעשות?

עדכון מתום, שואל השאלה 2017-09-06 00:26:42

תודה לכל מי שנתן לי ייעוץ. דיברתי איתה שוב על הנושא והיא הבטיחה שהיא לא תמחק לי יותר וכמו שBro אמר אני גם כתבתי פתק וכמו שערפילית אמרה אני שמתי הגנת מחיקה.

תודה לכולם :)
שמור עדכון

האם למחוק את הסדרה שאימא שלי הקליטה כדי ללמד אותה לקח?

כן. שתרגיש פעם אחת מה שאתה מרגיש כל הזמן. זה ילמד אותה לקח.
 
87
לא. זה ילדותי ותת רמה
 
33
תדבר איתה על זה ואם זה לא יעזור אז תמחק
 
7
פתרון אחר
 
12

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (12) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "הורות ומשפחה"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות