שאלה 184061
אילוסטרציה אילוסטרציה
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, 0 השתתפו בסקר ו-0 דרגו את העצות.

רוצים לשכב, זו הפעם הראשונה שלי וההורים של שנינו תמיד בבית, מה עושים?

סתם אחת בת 20 | כתבה את השאלה ב-27/08/17 בשעה 22:21

האמת שאני חייבת לפרוק טיפה אשמח לעצות (:

אני בת 20 השתחררתי לא מזמן, אני נמצאת בזוגיות חודש וחצי עם בחור מקסים בן 21, חייל עדיין.

אני לא אדם חומרי ובדרך כלל לא מתעסקת במה יש לו או במה אין לו כי אני לא נמצאת איתו בזוגיות כי אני צריכה מישהו שיממן אותי. אני אוהבת את הבחור הזה יותר ממה שאי פעם חשבתי שאוכל לאהוב מישהו. הוא קצר במזומנים ורוצה שהפעם הראשונה שנשכב תהיה אצלו בבית כשההורים שלו בבית (אני בתולה וזה נראה לי קצת לא מתאים מתוך העניין שאני לא יודעת איך אגיב פיזית בסיטואציה כזו)

הבחור הזה הצליח לפתוח אצלי המון מחסומים שהיו קיימים אצלי שנים, הוא גרם לו להתאהב בו בלי שום פחד שהיה בעבר גורם לי להיחסם רגשית כל פעם שהיה מתחיל אצלי רמז לרגש כלפי בחור שהייתי יוצאת איתו. איתו זה פשוט נכון, אני מרגישה שמצאתי את החצי השני שלי. מצאתי בחור שמשלים לי משפטים ושיודע מה אני הולכת לומר רק מהדרך בה אני מחייכת אליו, הוא גורם לי להרגיש דברים שמעולם לא הרגשתי.

לאחרונה מתחילים לי פחדים חדשים. לדוגמה אני בתולה, אנחנו במצבים אינטימיים שמרגישים לי הכי נכונים, גם תוך כדי המצב וגם אחריהם, אבל ברגע שאני לבד אני מתחילה להעלות כל מיני שאלות שגורמות לי לפקפק בטיב הקשר (מטופשות, כי אני יודעת את התשובות אליהן אז לא אפרט) אין לי בסיס לשאלות כאלו, אנחנו יחד ובחיים לא רבנו גם לא כשהיינו ידידים לפני הבחור הוכיח את עצמו, הייתי אצלו בבית עם המשפחה שלו לא מעט פעמים, הכרתי את כולם כולל כולם. ישנתי אצלו והוא אצלי, אני גם מכירה אותו מלפני.
דוגמה נוספת לפחד הוא שהבחור יצא ממערכת יחסים של שנתיים עם בחורה שהייתה ידידה שלו לפני, הוא טוען שהקשר היה רצוף ריבים וויכוחים ושאחרי שיצאנו הוא אפילו הבין שלא באמת אהב אותה בתקופה שהם יצאו. אבל גם לפניה היה לו קשר של שנתיים, זה בחור שהיה 4 שנים רצוף בזוגיות ונכנס לקשר איתי שבועיים אחרי שנפרד ממנה. זה גיל כזה שכולם בעד "לגלות" ו"להתנסות" ואם עוד שנה הוא יתעורר ויגיד שהוא צריך ספייס ושהקשר לא מתאים לו כי הוא לא יודע מה זה להיות רווק אני אשבר לרסיסים.
פחד נוסף והכי משמעותי הוא עניין המיניות, בהתחלה הכל זרם לאט ובלגשש אחד את הדרך לשניה ואחרי שלושה שבועות הורדתי חולצה משם הכל זרם מהר (ובהסכמה וביטחון מלאים גם מצידי וגם מצידו)אנחנו מתמזמזים המון ומבצעים מין אוראלי אחד עם השניה כל פעם שאנחנו נפגשים לפחות 4 פעמים. אנחנו מדברים המון על מין ומיניות, זה דברים שאני לא רגילה אליהם, אני שואלת מתוך סקרנות אבל עכשיו בדיעבד אני נלחצת מזה טיפה. דיברנו גם על סקס, אני החלטתי שאני רוצה לשכב איתו ושהוא יהיה הראשון שלי הבעיה היא אחרת... שנינו בבתים של ההורים, אני מאוד מאוד צרה שם והוא בורך בחבר לא קטן למטה ההורים של שנינו תמיד בבית... מבחינתו זה לא משנה, אם אצלי אי אפשר בגלל ההורים שלי אז נעשה אצלו כי "להורים שלו לא אכפת" "כאילו שהם לא חושבים שאנחנו כבר שוכבים" ועוד הסברים בסגנון ואילו אני בעמדה שזה לא יקרה שההורים שלו בבית גם אם "לא אכפת להם"... בין היתר זו הפעם הראשונה שלי, שמרתי אותה כדי שהיא תהיה מיוחדת רומנטית ומשוחררת מתוך אהבה לא מאופקת ולחוצה מתוך פחד ש"אולי ההורים שלו שמעו" או לשמור על שקט אם כואב לי כי הבית מלא. הוא חייל והוא קצר בכסף, אז מלון או משהו בסגנון הוא לא בר הצעה, בין היתר אני ארגיש לא נוח בידיעה שהוא איתי במלון למרות שהוא לחוץ על הכסף כי לא ייתן לי לשלם. יש לכם הצעות לפיתרון?

הייתם שוכבים פעם ראשונה כשההורים בבית?

בטח! זה מה שעשיתי.
 
92
לא! לא לעניין שישמעו אותנו.
 
298
יש לי הצעה אחרת בשבילכם (בתגובות)
 
19

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (17) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "בין הסדינים"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות