0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

מעדיפה לא להיות מקובלת אבל לנצח עם האופי ולהצליח בחיי, אני צודקת?

בודדה בת 13 | כתבה את השאלה ב-21/08/17 בשעה 17:36

אני חייבת להתחיל אם זה ששמי שי אני בת 13 עולה עכשיו לכיתה ח' וזה נושא מאוד רגיש אצלי, במקרים הכי קלים זה נגמר בבכי אז בבקשה תהיו רגועים בתגובות, תודה מראש.

מאז כיתה ו' חוויתי מין התעללות מילולית בבית הספר, אם זה בלנצל אותי או להרגיש חזקים מעלי, סתם לקלל, סתם לסנן, 98 אחוז מהשכבה התנהגו אלי כאל פח זבל. אני חיפשתי כל ילד וילד להתיידד איתו מצאתי רק שתי בנות שעוד היו מסוגלות לדבר עם "פצצת אי מקובלות" כמוני. אבל לא היה לי טוב איתן הן היו שתיהן אותו הדבר ואני הייתי השונה ואחרת. אני מתכוונת כמו משולש שווה שוקיים ואני הקודקוד שהכי למעלה והן שתיהן באותו קו למטה.
עליתי לחטיבה, הרבה אומרים שזה דף חדש אז חשבתי שאולי תהיה לי פה הזדמנות להסיר את עצמי מהמעמד שהייתי בוא וזה לא קרה- הפוך. כל כיתה ז' קיבלתי השפלות, קללות, משיכות בשיער, הייתי חייזר שבא מכוכב אחר- לדעתם כמובן. הייתי פוחדת ללכת במסדרונות של הבית ספר בשביל לא לעשות עוד פשלה או פאדיחה וזהו. 99 אחוז מהשכבה שלי מכנים אותי כ"מלכת מחפשת האש" "הילדה הכי לא מקובלת" "הילדה הכי
מוזרה" יש רק שלושה ילדים בכל השכבה שסותמים את הפה שלהם ולא פותחים אותו עלי
ואפילו פעם בכמה זמן הם מגנים עלי. שני בנים ובת אחת.

אני מנסה להעביר זאת הייתה שנה באמת קשה שהדבר היחיד שבאמת עזר לי היה מוסיקה. הייתי חוזרת מהבית ספר בשתיים ולא יוצאת עד הארוחת ערב בשמונה.
לקראת הסוף אגרתי אומץ וסיפרתי להורים שלי על כל המקרים וזה נגמר במשטרה.

ועכשיו יש שנה חדשה ואני מתה מפחד, אולי שידרתי מעט אומץ וחוזק אבל אני לא ממש יודעת כמה אני שולטת או כמה יש לי אותו. שנה הבאה רוב הסיכויים שאעבור בית ספר אבל יש לי שנה שלמה לפני ואני ממש לא רוצה לחוות את זה שוב. רק שתדעו אני חושבת שאני ילדה מדהימה, באמת, אני באמת שלא רוצה לריב עם אף אחד ולא רודפת להיות מסמר הערב ועושה, שומעת, אוכלת, רוקדת, מתאהבת, משתגעת בדרך שלי, לא בדרך הזאת של כולם. פעם חיפשתי להיות הכי מקובלת אבל היום אני מבינה שזה פשוט עדר של כבשים.

מה עדיף לי?

להיות מלכת הכיתה, הכי יפה, הכי חתיכה אבל לאבד את האופי וההצלחה שלי
או להיות לא מקובלת, לא הכי יפה בעיני כולם, לא הכי חתיכה בפני כולם אבל לנצח עם האופי ולהצליח בחיי? אני הולכת על האופציה השנייה.

זה כמו הברווזון המכוער, יגיע זמני, אני מקווה, בסופו של דבר, לחשוב על זה נותן לי תקווה לחשוב שיום אחד אני אתחלף בתפקידים. אבל פשוט ממש קשה לי עכשיו החברים היחידים שלי אלו חברים דימיוניים וזה משפיל אותי רק לחשוב על זה..

אפשר חיבוק מכם?

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (20) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "מתבגרים"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות