שאלה 181863
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, 0 השתתפו בסקר ו-0 דרגו את העצות.

אוהבת את היזיז או סתם מקנא?!

אנונימית בת 14 | כתבה את השאלה ב-12/08/17 בשעה 11:49

היי ,
אני צריכה עצה ... אני והאקס שלי ניפרדנו והחלתנו להישאר יזיזים כי זה הדבר היחיד שבאמת היינו טובים בו בתור זוג .
( הוא היה הראשון ששכבתי איתו והראשון שאהבתי ...)
ומאז שהחלתנו להישאר יזיזים ניפגשנו כמה פעמים , לא מזמן רבנו לגבי נושא שמאוד הפריע לי .. הוא התחיל לדבר עם חברה שלי לכיתה . ובהתחלה זה החה בקטע של לעבוד עלייה לגבי הרגשות שלו אלייה ובסוף יצא שהוא באמת התחיל להרגיש אלייה משהו .
עכשיו זה חברה כזאת שיש לנו את אותן חברות ואנחנו תמיד יוצאות עם אותן בנות אבל לא כזה מדברות והיא מהבנות האלה שאף פעם לא חשבת שיתחילו איתה ..
ברגע שהוא התחיל לדבר איתה היא ממש התלהבה כי בכל זאת זה אקס שלי ואני מאלה שתמיד יהיה מישהו בתמונה בין אם זה שהוא התחיל איתי לבין אם זה שאנחנו ביחד .
וזה גם מישהו שהוא מאוד מוכר בכל מקום ויש לו מלא קשרים בכל מקום והוא ממש אחלה ומתחשב והוא גם לא גר איתנו באותה עיר ולא לומד איתנו באותו בית ספר ובאמת שיש לו מלא יתרונות פשוט אנחנו לא החזקנו ביחד כי שנינו לא בנויים לקשרים ארוכים כרגע .
ברגע שהם התחילו לדבר אני התחלתי ממש לקנא והם שניהם גם עשו סוג של דווקא וכל הזמן ציינו את זה שהם בקשר טוב והם חברים ממש טובים פתאום. ואני ממש פחדתי להגיד להם שזה מפריע לי כי היא חושבת שאנחנו סתם חברים טובים ואם אני יגיד לו הוא יסיק מזה שעדיין יש לי רגשות אליו אז אמרתי להם בדרך אחרת (הם גילו אז זה דרך משהו שבטעות פירסמתי ודיברתי שם על שניהם ממש מגעיל ..)
עד עכשיו אני בריב עם הילדה הזאת והאקס כבר סלח ממזמן והמשכנו הלאה וכרגע , הם בקושי מדברים לפי מה שידוע לי .
לפני כמה ימים נישארנו לישון כמה חברות אצל מישהי ובדיוק אני והוא השלמנו אז דיברנו כל הלילה ואז אכשהו נוצר מצב שכולן מדברות איתו ולא יכולתי להישאר שם אז השארתי את הטלפון והלכתי לחדר השני כשחזרתי הם כולן שם התחילו להתאפר ולהסתרק כאילו הוא ממש התלהבו ממנו ( דיברנו בוידיאו ..) .
היום בבוקר אחת הבנות שלחה לנו חלק מהשיחה שלהם בניפרד וצחקה כשראיתי את זה , זה ממש עצבן אותי באיזה קטע ?!
ולא יכולתי להגיד כלום ,ועכשיו הן גם קבעו לדבר איתו וקבעו שעה ופתאום אני מרגישה שאני כבר לא קיימת שכאילו עכשיו זה כאלו אני "המכונת סקס שלו " כי פעם זה לא רק היה סקס גם היינו מדברים והיה לנו מלא שיחות נפש ועכשיו אני לא יגיד שאין כי יש . פשוט רוב הזמן גם הבנות נימצאות שם ואני ממש מקנא . אבל למרות כל מה שהיה הוא עדיין ממש דואד לי למשל לפני כמה ימים העלתי תמונה שהייתה קצת חשופה אז הוא ישר התקשר ואמר לי שזה לא במקום וכל פעם שהוא עושה את זה וכאילו דואג זה כאילו לא יודעת עושה לי משהו ? כי הוא מאלה שממש לא מפגינים רגשות ועד שהוא אומר משהו .וגם לפי כל הסרטים וכל מה שאמרו לי שתמיד יש בסוף רגשות בין יזיזים ובמיוחד שאם כבר היה ז זה מקרב שוב פעם ... כל זה אומר שעדיין יש לי רגשות אליו?

יש לי רגשות אליו ?

כן
 
6
לא
 
8

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (4) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "מתבגרים"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות