שאלה 181856
אילוסטרציה אילוסטרציה
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, 0 השתתפו בסקר ו-0 דרגו את העצות.

אני וחבר שלי עומדים לגור ביחד והוא עשה לי את ה -שיחה, לעבור איתו?

אגם בת 24 | כתבה את השאלה ב-12/08/17 בשעה 21:06

אני וחבר שלי עומדים לעבור לגור ביחד בעוד חודשיים. והיום בערב הוא החליט לומר לי שיש לו תובנות לגבי חתונה. הוא אומר שהוא מרגיש שיש לו מטען בגלל כל הגירושים של אבא ואמא שלו והוא לא רואה את עצמו מתחתן ב5-6 שנים הקרובות. הוא אוהב אותי מאוד אבל לא רוצה להשלות אותי. הוא מקווה שזה יעבור לו מתישהו, והוא כן ירצה חתונה וילדים והוא שונא את עצמו שהוא ככה. יש לציין שהוא בן 29 (באוקטובר 30) ואני 25 עוד מעט.
הוא מפחד שנעבור לגור ביחד ואחרי שנה נעשה שוב את השיחה "פנינו לאין" והוא עדיין לא ירצה חתונה וילדים.
אני בדילמה.... לעבור לגור עם מישהו שיש לו תובנות כאלה על חתונה? מישהו שלא יודע אם הוא ירצה להתחתן בכלל?
אני לא לחוצת חתונה אבל אין ספק שעוד שנתיים אני ארצה להתחתן כבר. הוא אהבת חיי ואנחנו מדהימים ביחד, אנחנו כבר שנה וחצי ביחד והאהבה מתעצמת כל יום... מה אני יכולה לעשות עם מישהו שיש לו השקפות כאלה לגביי חתונה וילדים, לעבור לגור איתו ולראות מה יהיה?
Help me

עדכון מאגם, שואלת השאלה 2017-08-17 20:18:27

תודה רבה רבה לכל העונים ולמשיבי הסקר. לא תארתי לעצמי שהשאלה שלי תיהיה כזאת מעוררת עניין. אין ספק שהתגובות פה באמת עזרו לי ולכן תודה רבה לכולם!
אז ככה, בהתחלה עשיתי לו דיי סרט, הייתי החלטית ואמרתי לו שאני מתחילה לחפש דירת שותפים ואני לא מוכנה לעבור לגור עם מישהו שלא מסתכל על חתונה באופק.
יתרה מזאת, דברתי עם חבר שלו שהוא גם ידיד ממש טוב שלי, וביקשתי ממנו שידבר איתו בשבילי, כדי לראות מה חבר שלי מתכנן באמת. להפתעתי, חבר שלו אמר לי שהוא שבור מזה שאנחנו בריב בגלל המעבר דירה, הוא הוסיף ואמר שהוא לא באמת מתכוון להתחתן בעוד כל כך הרבה זמן, שאני האישה של החיים שלו והוא רואה רק איתי את העתיד. הוא גם אמר לו כמה פעמים שהוא לוקח את ה5-6 שנים חזרה וזה יקרה מוקדם ממה שאני חושבת. כמובן שהשיחה עם ידיד שלי הרגיעה אותי.
דקה לפני שסגרתי חוזה לשנה בדירת שותפים בהרצליה דברתי עם חבר שלי. הוא אמר שהוא רוצה לגור איתי אבל הוא פשוט לחוץ מזה שאני כבר מעכשיו מחפשת דירה בעוד שהחוזה שלו נגמר רק בנובמבר. הוא אמר שסגרנו על תאריך של מעבר דירה והוא לא מבין למה אני מחפשת כבר מעשיו. הוא רוצה שנתחיל לחפש דירה באמצע אוקטובר כיוון שהחוזה שלו נגמר ב10.11. הוא הוסיף ואמר שהוא רוצה לגור איתי והוא לוקח חזרה את השנים הרבות הללו ללא חתונה. בתגובה לזה אני אמרתי לו שגם אני לא לחוצה לחתונה אבל כן רואה אותה בשנתיים הקורובות, אני לא עוברת לגור עם כל אחד בחרתי לעבור לגור איתו כי הוא הגבר שאני רואה איתו עתיד. אמרתי לו שאם הדעה שלו לא תשתנה לאחר שנה- שנה וחצי אני חותכת, והוא קיבל את זה.
וזהו חברים, אני הולכת על מגורים איתו ונקווה לטוב. מקסימום הרווחתי שנה עם מישהו שאוהבת בדירה משותפת וגם אם זה לא ילך שום דבר לא ישבור אותי, הכל טובה.
שמור עדכון

מה לעשות?

לעבור לגור איתו ויהיה מה שיהיה
 
517
לקוות שמתישהו הוא כן ירצה חתונה וילדים
 
16
לא לוותר על הרצונות שלי
 
176

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (31) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "זוגיות"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות