0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

רוצה לחזור למשקל 60, ניסיתי הכל ואני עדיין לא מצליחה לרדת, מה עוד אפשר לעשות?

מישהי בת 19 | כתבה את השאלה ב-10/08/17 בשעה 18:01

שלום, אני בת 19, גובה 1.60 ומשקל 87, אכן השמנת יתר לא בריאה לחלוטין.
עשיתי דיאטות, ירדתי בגיל 14 15 קילו במשקל והגעתי למשקל תקין והוא היה 60, אך באותן הזמן הייתי צמחונית-טבעונית אך אכלתי המוו שטויות וירדתי בנס.
עם הזמן נהייה לי חבר והתחלתי לקחת גלולות, והתחלתי לאכול בשר.
השמנתי 20 קילו בשנתיים + ואני לוקחת גלולות מהזמן הזה.
עשיתי דיאטות, הלכתי לדיאטנית, עשיתי דיאטות לבד אך לא ירדתי.
עכשיו התחלתי יומן אכילה, כותבת כל דבר שאני אוכלת ועוקבת וכמובן שהאכילה שלי לא פרפקט ואני מידי פעם אוכלת שטויות ולצערי בימים האחרונים מזמינים והולכים לאכול גאנק פוד כמו בוריטו אנטריקוט (בלי רטבים) ובורגרארנץ שכמובן זה הגאנק של הגאנק וגם הוא בלי רטבים כי לפחות את זה אני מנסה "להפוך" לבריא.
בכל מקרה כרגע אני בשירות, אוכחת בחדר אוכל ומנסה גם לבחור הכי בריא שיש וכמובן את כל אבות המזון, אוכלת כמעט ומסודר ומנסה לאכול כמה שפחות בין הארוחות דברים לא בריאים ולכן אני צמיד עם יוגורט ביו ופרי או חטיף אנרגיה בתיק ובמקרר על מנת לא להיות רעבה ולאכול שטויות.
כרגע אני מאוד לא יכולה לסבול את המשקל שלי, אנע מזיעה כמו חמור בבוקר כשאני בדרך לאוטובוס (הליכה של 10 דקות) משהו שאני חושבת שזה ככל הנראה בגלל ההשמנה, אבל כמובן כמו שחם לי מאוד בקיץ, מאוד קר לי וקפוא לי בחורף כלומר שיכול להיות שזה לא ההשמנה..
בכל מקרה, אני יודעת שיש פה סבטוחה של סיפור אז אכתוב נקודות ואולי תוכלו לעזור לי יותר:
- אני רוצה להרזות ולחזור ל60 קילו, אך לדעתי אין לי זמן לעשות פעילות גופנית טובה חוץ מלצאת עם הכלב לשעה חצי שעה הליכה(למזלי הוא הולך בקצב מהיר ואינו גורם לי לעצור ל5 דקות ככה שזו באמת הליכה מהירה של שעה/חצי שעה)
-כבר ניסיתי הכל מהכל אך אני עדיין לא יורדת ובמשך שנה המשקל שלי היה תקועה על אותו מספר שכמובן זה חלום של כל אחד אך לא שלי במשקל הזה.

אני נואשת לעזרה ודיאטניות בחיים לא עזרו לי כמו שצריך ועברתי המון דיאטניות, הדבר היחיד שלדעתי יעזור לי זו הדיאטנית שעוזרת לאלו שעשו ניתוחי קיצור קיבה, הם באמת מתייחסות להכל בין אם זה איך אתה ישן ואיך אתה נושם, מה שדיאטניות לוקחות באיזי ולא באמת מקשיבות נותנות תפריט מוכן עם קצת שינויים וזהו..אך את הדיאטנית הזו אפשר לקבל רק אם עוברים ניתוח קיבה..וגם אם אני רוצה לעבור את הניתוח, זה לא כדאי בגיל הזב וכמובן שאני לא במשקל הרצוי שהוא 100 קילו ומעלה עם bmi של 38 ומעלה או 40 ומעלה.
בקיצור חפרתי, אשמח מאוד לעזרה.

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (3) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "כושר ותזונה"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות