שאלה 181493
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

אני טס לאיטליה ורוצה לעשות סקי, האם יש אתרי סקי פעילים בעונה הזאת?

סתיו בן 26 | כתב את השאלה ב-10/08/17 בשעה 15:13

שלום,

אני טס לאיטליה בחצי הראשון של ספטמבר למשך שבוע עד 10 ימים (עוד לא החלטתי)- אני מתכנן לבקר ברומא (לראות עתיקות כמו קולוסאום וכו), לעבור בבלוניה ולסיים במילאנו בשביל קניות (זה הטיול הראשי).
וחשבתי אולי גם לשלב איכשהו את ונציה לטיול הזה (אולי להמשיך מבולוניה לוונציה ואז משם למילאנו).

ואז אני רוצה לנסות לעשות סקי בפעם הראשונה איפושהו באיטליה - אבל אני לא בטוח האם יש אתרי סקי פעילים בעונה זו (כאלה שמספקים גם מדריכים כי לא עשיתי אף פעם סקי), איך ניתן לבדוק זאת בוודאות (כאילו ממש להתקשר אליהם ולשאול), ובמידה והם כן פעילים אז אני לא בטוח האם מזמינים חבילת סקי שכוללת מלון או לחפש ביקתות או מלון סמוך לאזור באינטרנט ולהזמין. אני קצת מבולבל בארגון של כל החלק הזה בטיול ואשמח לקצת עזרה וטיפים.

כמו כן - מכיוון שאני כביכול מתנייד בכל איטליה אני לא בטוח האם כדאי לי להשכיר רכב או לא. ואם כן איפה (דרך חברה בארץ כמו שלמה six או לחפש באינטרנט ולהזמין מראש או להזמין כשאני אהיה שם ביום האחרון שלי ברומא [כי אני נוחת ברומא ולא צריך רכב כל עוד אני שם]).
ובגלל כל ההתניידות הזו אני לא סגור מה לעשות עם בתי מלון - האם לתכנן כמה זמן אני אהיה בכל מקום ולהזמין בתי מלון מראש בכל עיר או לעשות משהו אחר? אני מפחד שעם כל התחנות השונות באיטליה יצא לי ממש יקר כל סיפור המלונות שם אבל אני לא מוצא פתרון אחר - אני לא מתכוון לישון באוטו (במידה ואשכיר) או באוהל בחוץ.

ואני גם אשמח לרעיונות לעבות את הטיול שלי באיטליה לעוד דברים נחמדים שאפשר לעשות (מוזיאונים לא עושים לי את זה אבל נופים מגניבים אפשרי כל עוד לא מרחיק אותי מהמסלול העיקרי של הטיול ואני גם אוהב מסעדות מיוחדות וסתם רעיונות לאטרקציות בכל המקומות שציינתי יתקבלו בברכה).

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (1) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "תיירות ונופש"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות