שאלה 180575
אילוסטרציה אילוסטרציה
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

מישהו התלונן עלי בעילום שם לבוס שלי. איך אני מגלה מי זה?

אנונימית עצובה): בת 20 | כתבה את השאלה ב-02/08/17 בשעה 22:23

שלום!
בתחילת השבוע נתקלתי בסיטואציה שהעציבה והרגיזה אותי מאוד.
גיליתי שהתלוננו עלי בעילום שם לבוס שלי.לא אציין על מה על מנת להישאר אנונימית.
רק אציין שמדובר בדבר שולי,זניח-טעות שלי שלא תחזור על עצמה לעולם מאותה תלונה.
מה שכן-מעולם לא היו עלי תלונות במקום העבודה,אני תמיד מגיעה בזמן ואם אני מאחרת או לוקחת חופש אני מודיעה הרבה הרבה זמן מראש,כנה עם הבוס שלי,ישירה,אמיתית,מתכננת דברים מראש ותמיד חושבת כמה צעדים קדימה,אם מעירים לי על משהו אני לרוב מתנצלת ומבטיחה להשתפר לפעמים הבאות,לפעמים נעזרים בי לאוזן קשבת,אני אוהבת אנשים וחברה,תמיד הסתדרתי עם עובדים ועם הבוס שלי,עוזרת בכל הנדרש לכל מי שחפץ בעזרתי,מדברת בנימוס,מדברת בנועם ,מפתחת שיחות חולין ,עושה את העבודה שלי בכיף ונותנת מעצמי 200% (כן,אני משתדלת להיות הכי בסדר שיש עם כולם ולא לריב עם אנשים אבל לצערי דברים לא תמיד מסתדרים כפי שרוצים)ואם משהו קטן לא טוב קורה אני מתמוטטת רגשית וזה מה שבעצם קורה לי השבוע.
קיבלתי את הידיעה על כך תוך כדי שיחה אישית עם הבוס שלי בבוקר יום ראשון ומאז אני עצבנית,עצובה,בדיכאון,מתוסכלת,לא ישנה טוב ולא אוכלת טוב,מוסחת,חושבת רק על זה,אפילו לנשום אני כבר לא מצליחה,אין לי רוגע כל דבר קטן שיעירו או יגידו מספיק כדי להכניס אותי למפח נפש.
ואני ניסיתי להבין ולשאול מי התלונן? למה הוא לא פנה אלי ישירות?-אם אותו אדם שהפריע לו דבר מסוים שעשיתי היה בא ישירות ומתלונן בפני הייתי מפסיקה לאלתר ואף מתנצלת,אבל ויש אבל גדול הפעם העקשנות והרגשנות שלי הכריעו(דבר שלא בהכרח בא לטובתי כל הזמן וייתכן שעשיתי טעות והייתי צריכה לשתוק ולהתנצל-אבל כאמור את הגלגל לא ניתן להשיב לאחור) ואמרתי אני לא מקבלת את זה קשה לי לקבל את זה ואני גם לא אקבל את זה ולא אשלים עם זה! ובתגובה זה הוביל את הבוס לחשוב שזה לא בוגר בעיני לא לקבל הערות-לעומת זאת אני חושבת שזה פחות עניין של לא יודעת לקבל ביקורת אלא יותר איך זה נעשה? באיזו דרך? מה המטרה? הרגיזה אותי הדרך שבה זה נעשה-בעיני לפחות מדובר בהתנהגות ילדותית,מרושעת,צבועה,משפילה,מגעילה ובעיקר פוגעת ומכעיסה מאוד!!
אני פונה אליכם על מנת לנסות להבין למה לדעתכם אותו אדם בחר להתלונן בעילום שם במקום לפנות אלי ישירות?
איך לעזעאזאל אני נרגעת נפשית מבחינת התחושות שאני מרגישה? באמת שקשה לי להסתובב עם המרירות הזו ואני מתה לדעת מי זה היה ומתסכל אותי שהבוס מסרב לחשוף מי זה היה.זה יישמע לכם מוזר אבל מאוד מאוד קשה לי להתרכז ולתפקד,אני כל הזמן עסוקה במחשבות על זה וקשה לי לשכוח מזה
מה אתם חושבים? ומה יכול לעזור לי לפתור את העניין הזה??? זה כל כך מדאיג אותי ומעיק ומקשה עלי!
זקוקה לעזרתכם!!
אנונימית עצובה):

עדכון מאנונימית עצובה):, שואלת השאלה 2017-08-03 12:31:04

שלום לכם!
ראשית כל,אפתח ואודה לכולכם על כך שהקדשתם מזמנכם היקר ומרצונכם הטוב לעזור! וכבר גרמתם לי טיפה להירגע,להבין איך הצד השני רואה את הדברים,ללמוד לקבל ביקורת וללמוד מטעויות ואף הארתם את עיני!
אכן עברתי חוויה לא נעימה וקשה עבורי מבחינה נפשית ועדיין מרגישה מעט רסיסים של פגיעות וכאב אבל כמו שאני מכירה את עצמי 2 דברים יועילו -1.תמיכה והתייעצות 2.הרופא לכל הכאבים שבעולם-זמן. יש לציין שאני מאוד מעריכה כל אחד ואחת מכם!
שוב תודה ענקית לכולכם ושבת שלום רגועה וסופש נעים!(:
ממני,
אנונימית עצובה
שמור עדכון

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (12) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "עבודה וקריירה"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות