שאלה 180235
אילוסטרציה אילוסטרציה
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

מעמידה פנים שאני בן לחברה מהאינטרנט. להתוודות?

---- בת 16 | כתבה את השאלה ב-31/07/17 בשעה 19:30

שיחקתי משחק מחשב שדורש ממך לכתוב לקבוצה שלך. אני לא יודעת בדיוק למה אבל כשכתבתי נתתי את הרושם שאני בן בכוונה. זה לא כל כך שינה בהתחלה מאחר שזה רק משחק ולא ציפיתי להכיר דרכו אנשים.

באחד המשחקים קיבלתי קבוצה חברותית וטובה והחלטנו יחד להיכנס ככקבוצה גם למשחק הבא, שיחקנו כמה משחקים עד שרובם היו צריכים ללכת ונשארתי יחד עם מישהי אחרת.

שתינו המשכנו לשחק והסתדרנו מעולה בשאר המשחקים. כשהייתי צריכה ללכת היא שאלה אם היא יכולה להוסיף אותי בסקייפ או דיסקורד ואמרתי שכן.
מאז אני מתחברת לדיסקורד כל לילה (היא לא ישראלית אז זה יום בשבילה) רק כדי להתכתב איתה ולשחק עוד. אין בזה בעיה חוץ מהעובדה שהיא עדיין בטוחה שאני בן.

אני מדברת באותה הדרך שהייתי מדברת אם היא הייתה יודעת שאני בת, כשאני מדברת על עצמי או החיים שלי אני מספרת את האמת ורק משנה את המין שלי ומידי פעם את של חברות שלי כדי שזה לא יהיה ברור.

חשוב לי לציין שאני לא מתנהגת כאילו אני רוצה אותה כיותר מחברה רגילה, אני כן מחמיאה הרבה אבל זה משהו שאני עושה עם כל החברים שלי. אני מאוד מתחברת אליה ומחבבת אותה ומרגישה שהיא כמו חברה ממש קרובה שלי וזה לעולם לא יהיה יותר מזה. אני לא משקרת לה רק כדי שיוכל לקרות משהו, מעולם לא ציפיתי להכיר מישהי במשחק הזה וההתחזות לבן היא בכנות ללא סיבה כזאת.

אני לא אוהבת לשקר לה, אבל אני חושבת שנכנסתי לזה יותר מידי ולא אוכל לספר את האמת. אני לא רוצה שהיא תכעס או תחשוב עליי משהו רע. בנוסף לזה אני גם די אוהבת את מי שאני בתור בן, זה נותן לי טיפה יותר ביטחון, וגורם לאופי שלי להיראות קצת יותר נורמלי ואת זה שאני כן יכולה להקשיב ולהבין אותה למשהו יותר בולט.

אז.. חזרה לשאלה, מה לעשות? לספר את האמת למרות ההשלכות שבטח יהיו לה? או שזה בסדר אם אמשיך עם זה? אני לא חושבת שהשקר הזה פוגע בה כל עוד אני לא גורמת לה להאמין שהיא יותר מחברה, אבל זה בכל זאת שקר והוא בכל זאת מרגיש רע לפעמים. דעתכם?

עדכון מ----, שואלת השאלה 2017-09-22 16:14:34

עדכנתי כאן וסיפרתי על כך שאמרתי לה את האמת, אבל אז מחקתי את זה כי פחדתי שלא אוכל באמת לשתף את תגובתה אם לא תהיה חיובית, אבל היא הייתה!

היא לא כועסת עליי, היא אומרת שאין לי אפילו על מה להתנצל ושהיא אוהבת אותי בלי קשר למין שלי, או למה שארצה להיות. אני חושבת שהיא בן אדם מקסים ואני כל כך שמחה שהכרתי אותה ושהיא הייתה מסוגלת לסלוח לי.

אני מקווה שזה ימשיך להיות אותו הדבר, היא אומרת שאין לה בעיה אם אמשיך לשתף אותה ברגשות שלי אליה, והיא לא נראית כאילו מחמאות גורמות לה להרגיש שלא בנוח פתאום, הייתי עם דמעות במשך כל היום כשדיברתי איתה כי לא ציפיתי שזה ימשיך להיות כמו שזה היה, והייתי מאוד מאושרת כשהבנתי שזה כן.

תודה רבה לכולם על העצות. אני מקווה שזה לא מצב זמני ושהיא באמת תמשיך לדבר איתי לזמן ארוך, כמו שרצינו לפני שסיפרתי לה, כמובן שאעדכן אם משהו יקרה,
אבל בינתיים יש לזה סוף טוב
שמור עדכון

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (21) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "מתבגרים"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות