מתחם הייעוץ של לוינסקי
 
שאלה 179970
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

התפתח לי פצע על איבר המין למרות שלא היתה חדירה, ממה זה יכול להיות?

אני בת 21 | כתבה את השאלה ב-01/08/17 בשעה 10:03

התחלתי לצאת עם מישהו בחודש האחרון ואני בדילמות מטורפות!! ישר כשהכרנו הוא פתח בפניי שיש לו רגישות ללקטס(גומי),זאת אומרת שהוא לא יכול לשים קונדומים בזמן יחסי המין. אמרתי לו שקיימים קונדומים מיוחדים בשביל אנשים שרגישים לגומי והוא היה נגד זה.
בקיצור, הראתי לו את הדאגה שלי ועל זה שאני לא נוהגת לקיים יחסי מין לא מןגנים עם מישהו שרק הכרתי.
בגלל הרגישןת הזו שלו,הוא עושה בדיקות כל שבוע כמעט והוא אפילו שלח לי את התוצאות של הבדיקות שלו כדי להראןת לי שהכל בסדר והוא נבדק ואין לו שום מחלה. כן הערכתי את זה שהוא שלח אבל אני בן אדם שנוטה לא לסמוך ולהאמין מהר לאנשים,ועם כמה שהוא אחלה בן אדם ויש בינינו אחלה כימיה ,אני מכירה אותו רק שלןשה שבועות ואני ממש מפחדת שאולי הוא ממציא משהו,אןלי משקר...אין לי מושג
אז עבר כמעט חןדש ועדיין לא שכבנו כי אני ממש בדילמות מה לעשות(רק מציינת שהדאגה היחידה שלי היא בעיקר המחלות מין..בנוגע להיריון אני לוקחת גלולות אז פחןת לחוצה על זה), אבל עשינו את כל שאר הדברים חוץ מהחדירה עצמה,ולפני כמה ימים הוא ירד לי וגם האיבר מין שלו קצת התחכך בשלי אבל הוא לא חדר. ואתמול התחלתי לשים לב לפצע שהתפתח לי על השפתיים החיצוניות של איבר המין. לא כואב,קצת מגרד,אבל זה בכלל גרם לי להילחץ!! כאילו הדבר היחיד שישר עלה לי לראש זה שבגלל החיכוך שהיה בין האיברי מין שלנו או זה שהוא ירד לי זה הגורם לפצע אבל אני לא יודעת. הפצעים האלה הם תוצאות של מחלות מין בלבד או יכול להיות שסתם הם נוצרו מבחינת היגיינה??
מה אני אמןרה לעשות? בפעם הבאה שניפגש לשכב איתו? לא לשכב איתו? כמו שאמרתי הוא כן הראה לי תוצאות של בדיקות אבל אני באמת לא יודעת.מפחדת לקחת סיכונים.

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (2) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "Safe Sex"

חדשות במדור
אקראיות במדור

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות