שאלה 178306
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

הפכתי לממש מופנמת, אני בודדה בגלל זה, איך אפשר לתקן את זה?

שני בת 21 | כתבה את השאלה ב-17/07/17 בשעה 17:49

הבעיה שלי מורכבת, אפילו אני לא יודעת בדיוק לתאר ולהסביר אותה. זה פשוט שבערך מגיל החטיבה הפכתי לממש מופנמת, הסביבה דיכאה אותי הרבה, היו לי בעיות במשפחה וחרם ביסודי וזה הביא למצב שמגיל קטן גדלתי עם חשד בעולם , זה פשוט מנע ממני התפתחחות תקשורתית עם אנשים, אני לא מסוגלת להביע דעה, לא עולה לי שום דבר לראש כשמדברים איתי, זה מוזר אבל אני פשוט לא יודעת איך לדבר ואני נעשיתי חסרת אופי, אני רק מחקה דעות של אחרים ... בהשוואה לאדם נורמלי, שרוכש כלים וביטחון עצמי ובונה את עצמו במהלך החיים, דמיינו לרגע שהכל ריק.. יש ריק אחד גדול בהתפתחות שלכם, לא דיברתם, הופנמתם, חיקיתם אחרים כל הזמן וחשתם חסרי ביטחון ולא אמרתם מילה כשהיו יורדים עליכם או מנסים לדרוך עליכם.. אתם פשוט לא יודעים מה להגיד ומה הזמן הנכון להגיד מה ואיך.. יש לי בעיה ניסוח, אין לי מושג מה להגיד לפני מה ואיך ובאיזה צורה ואוצר המילים שלי גם דל.
אין לי הומור כמו לשאר האנשים, יש להם תשובות מתחכמות וכיף לדבר איתם ורק אני המשעממת שמי שנתקע איתה באיזשהו משהו אז באסה לו.
אני בודדה, בודדה מאוד וזה לצערי בגלל הבעיה שלי. קשה לי לתחזק חברים עם כל הזיוף העצמי של האופי שלי (בגלל שאני לא מוצאת לעצמי אחד)
עם משפחה יש לי קצת יותר ביטחון ודרך לתקשר אבל זה גם צולע, אני מפחדת מאוד מאיזה בעיה שתמנע ממני לפתח עתיד.. בלי אינטראקציה 80 אחוז מהדברים בחיים חסומים. איך לתקן את זה? שמח למישהו שמבין ויכול לפרט לי שלב שלב מכל הלב, זה ממש מציל אותי!

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (4) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "מה שעובר עליי"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות