שאלה 178277
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

אחרי 3 שנים לא יודע אם היא האחת, התחלתי להסתכל לצדדים, מה כדאי לעשות?

איתמר בן 22 | כתב את השאלה ב-17/07/17 בשעה 15:19

אני נמצא מצב מורכב.
כשהייתי בן 19 בסוף השירות לאומי,(עשיתי שנה), פגשתי מישהי בת 22 וכבר באותו היום שכבנו. זו הייתה הפעם הראשונה שלי (לא תיארתי לעצמי שככה על היום הראשון זה יקרה אבל זה באמת לא משנה) לאחר שבוע הפכנו לזוג באופן רשמי. אני גר אצל ההורים והיא שכרה דירה קטנה משלה. (ההורים שלה מאילת והיא רצתה לגור במרכז) אחרי ארבעה חודשים של זוגיות מדהימה ורצון לגדול ולהתפתח בייחד גם כזוג ולחוות חוויות . היא עברה לגור אצלי אחרי שאני הצעתי לה לגור איתי, כי גם ככה היא ישנה אצלי 4 פעמים בשבוע וחבל שתבזבז כסף על שכר דירה ככה היא תוכל לחסוך ולהיות במצב כלכלי טוב יותר בעתיד. דאגתי לה ולעתידה וגם לעתידנו.
הכל היה טוב!! חסכנו כסף, טסנו לחו"ל ביחד, המגורים אצל ההורים שלי היו נוחים מצד אחד עקב החיסכון הכספי והנוחות אך מצד שני היו קצת בעיות (היא לא תמיד הרגישה בנוח וגם סדר היום שלנו לא תמיד היה מסונכרן אז יש פעמים שהיא בבית של הוריי ואני בעבודה) למרות שהבית של ההורים שלי ענק!! ויש פרטיות. היא מאוד חששה מלגור בייחד ופחדה שזה לא יעשה טוב לזוגית. לה יש ניסיון רב מבחינה מינית ונראה כאילו באתי לה מושלם. גבר רציני (לא סטוציונר) רגיש שחושב על העתיד ובוגר.
כך גם אני חשבתי ..
היום, אחרי יותר משנתיים וחצי שאנחנו גרים ביחד בבית הוריי, 3 שנים של זוגיות.
קיבלתי את הבום! כולם מצפים שנתחתן.. גם אם לא עכשיו עוד שנתיים, שלוש, ארבע... והתחלתי לחשוב עם עצמי .. רגעע..
פתאום כל הבטחון שהיה לי בגיל 19 ו-20 ירד..
אני מבין שמכאן אם זה ממשיך זה לחתונה. בחיים לא חשבתי על זה ככה. לא הבנתי את ההשלכות של לגור ביחד. היה לי טוב היה לי כייף. היא חסכה כסף. נהננו להיות בייחד. אבל בתקופה האחרונה אני מתחיל לפזול לצדדים אני מתחיל לחשוב שהיא הראשונה שלי בסך הכל .. ויש בי תשוקה לנסות עוד קצת. אני ממש לא נמצא במקום של לחשוב על חתונה וילדים ומצד שני אני לא רוצה להמשיך את המצב כפי שהוא ולפגוע בה מאוחר מידיי.
אני אוהב אותה. יש לנו חיבור נפשי טוב אנחנו מבינים אחד את השנייה ללא מילים. כמובן שיש ריבים כמו לכל זוג אבל סה"כ החברות שלנו טובה מאוד! היא אוהבת אותי ומעריכה אותי מאוד. היא לא לוחצת עליי לחתונה גם היא אומרת שכרגע היא לא חושבת על זה.
אבל מבחינתה אני כן האחד שלה אבל אני.. אני מפחד שהיא לא ..
כי אני פשוט לא מפסיק להסתכל לצדדים פתאום אני פוגש בבחורות שמוצאות חן בעיניי ויש לי הרגשה של .. "רק אם לא הייתי תפוס.. "
אני מרגיש שאני רוצה לתפוס קצת מרחק, לאזן את המצב. שנפסיק כרגע לגור בייחד. אבל זה לא פשוט. אין לה לאן ללכת זה לוקח זמן למצוא דירה להשכרה. וגם.. סתם חבל על הכסף אם אחרי חודש אני אבין שזה היה סך הכל משבר קטן ונחזור לגור ביחד. ואני מפחד שהמרחק ירחיק בינינו יותר וניפרד. ואולי זה מה שצריך לקרות אבל אני מפחד שגם אם ניפרד ואני אהיה עם בנות אחרות וימלא את החסכים שלי אני אבין עד כמה זה שטויות וכמה היא הייתה יותר טובה מכולן ואאבד אותה.
יש לך ניסיון במקרה זה? אשמח לעצתך / חוות דעתך

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (7) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "זוגיות"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות