שאלה 178272
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

ש לי שנאה עצמית כל כך עמוקה, חושבת שתמיד אהיה לבד, איך להתמודד עם זה?

אנונימית בת 17 | כתבה את השאלה ב-17/07/17 בשעה 14:40

יש לי שנאה עצמית כל כך עמוקה. אני לא רוצה להיות לפעמים. אני חושבת שאני הבן אדם הכי אפס בעולם הזה. התחושה הזאת הורסת לי את החיים. אני לא שונאת את עצמי סתם. לא בגלל חצ'קון, לא בגלל פגם מסכן במראה חיצוני. למרות שלא חסר לי גם כאלה, כמובן. אבל אני פשוט מרגישה שאני בן אדם שאנשים לא יכולים לקבל. אני בלתי ניתנת לקבלה. אני לא יכולה להיות נאהבת. לא משנה כמה אני כן אוהבת. כמה לי כן איכפת. כמה שאני מנסה בשביל מישהו כי איכפת לי. מנסה בלי לחנוק, כמובן. זה לא קורה לי עם כל אחד, למען האמת. אבל כשזה קורה, כשאני מגלה שאני ממש נקשרת למישהו...
אני חושבת שתמיד אהיה לבד. לאף אחד לעולם לא יהיה איכפת ממני. כי יש בי משהו דפוק. יש בי משהו מטומטם. משהו באישיות שלי. משהו בי... Ugh. אני מקולקלת.
יש רגעים שאני לא מפסיקה לקלל את עצמי. להאשים את עצמי. לצרוח על עצמי מבפנים.
יש לי התקפי שנאה עצמית מפעם לפעם, אם אפשר לקרוא לזה ככה. עם תסמינים פיזיים דומים להתקף חרדה. אני רוצה למות לפעמים. אני מרגישה שהעולם הזה לא מגיע לי. העולם הזה לא משהו אבל הטוב שכן יש בו לא מגיע לי. אני לא יודעת אם אני מסוגלת להיפטר מהתחושה הזאת. זה נראה לי אמיתי כל כך. והעולם ממשיך לתת לי אישור בכל פעם. זה אמיתי. ככה את. זה מה שנולדת להיות. הדבר הזה. האפס הזה. ואנשים תמיד אומרים, "אל תעמיד פנים שאתה מי שאתה לא, תהייה עצמך". אני באמת לא יכולה להעמיד פנים. אף פעם לא הצלחתי במשימה הזו. הרי זאת מי שאני, מה אני יכולה לעשות עם זה? זה מה יש. יש דברים טובים יותר בעולם. ויש דברים טובים פחות. יש דברים גרועים. יש דברים מאוד גרועים. אני מאוד גרועה.
אני פתטית. אני גרועה בקשרים. אני גרועה בשיחות ובדיבורים. אפילו קשרים וירטואלים לא מצליחים לי. זה כאילו יש בי משהו. אני חושבת יש לי מוטציה במוח. ולא רק בגלל הקשרים. זה יותר מדי להסביר... פשוט המחשבה שאני אהיה בודדה לנצח זה מה שהכי... הכי.
אני לא מסוגלת לדבר על זה עם אף אחד. לא שיש לי עם מי לדבר. אני לא מסוגלת לספר על זה לאנשים. לא מסוגלת לדבר על זה עם ההורים. אני בודדה. אני לא יודעת מה לעשות עם עצמי. אני לא יודעת איך להתמודד...

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (4) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "מה שעובר עליי"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות