מתחם הייעוץ של איגי
 
שאלה 177405
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

מאוהבת בחברה הכי טובה שלי כבר שנים, יש לה בן זוג ואני מקנאה, אני בי? מה לעשות?

מתוסכלת בת 21 | כתבה את השאלה ב-12/07/17 בשעה 19:03

יש לי חברה שהכרתי כבר ביסודי , מכיתה א אנחנו מכירות . לקראת התיכון דווקא כשכבר לא היינו באותם בתי ספר התחברנו אחת לשנייה ומאז אנחנו בלתי נפרדות לחלוטין . עברנו אין סוף ביחד לטוב ולרע , לא זוכרת את החיים שלי בלעדייה ...
אחרי שהפכנו לחברות קרובות הפכתי בהדרגה לאובססיבית על החברות הזאת , אם זה התבטא בכך שהייתי חייבת לדבר איתה כל יום שעות ולדעת כל מה שקורה איתה , ואם זה התבטא בזה שהיה לי קשה מאוד אם היו לה קשרים אחרים בחיים , עם חברות וגם עם גברים , לא הראתי לה את זה מעולם אבל הייתי אוכלת את עצמי מבפנים .
היא הייתה הכל בשבילי , אם היינו בתקופה שהקשר שלנו היה חזק והדדי , הייתי בעננים וזה היה שווה הכל בשבילי , אבל אם היו לה קשרים חזקים אחרים זה היה מערער אותי מאוד .
תמיד חשבתי שהיא הכי יפה שיש , ולאט לאט ככל שהכרתי אותה יותר התחלתי להתאהב בה , בתור ילדה קטנה לא הבנתי שזאת התאהבות , חשבתי שאני שולטת בזה אבל היום אני מבינה שאני פשוט מאוהבת בה , היא נראת לי הכי בהכל !
מצאתי את עצמי מחפשת בגברים שיצאתי איתם את ההרגשה שאני מרגישה עם אותה חברה וכמובן לשווא ... תמיד היה לי בראש שכנראה שאני בי ואני נמשכת אלייה ומאוהבת בה אבל הדחקתי את זה , בשנתיים האחרונות יש לה בן זוג , אני לא יכולה להתמודד עם זה , כי זה שורף לי את הלב העובדה שיש לה מישהו שקרוב אלייה הרבה יותר ממני , שמנשק אותה , שנוגע בה , שהיא מקנא לו .... בעוד שאני מקנא לה , ורוצה אותה בכל כולי ולה אין מושג .
ההרגשה הזאת מלווה אותי כבר מעל חמש שנים , זאת הרגשה מתסכת שתוקעת אותי במקום ומונעת ממני להכיר בן זוג כי כל מה שאני רוצה זה אותה .
לא יודעת מה לעשות , ואל תכתבו פה לנתק קשר כי אני פשוט לא יכולה ... זה יהיה הלי קשה מדי

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (1) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "מצבים ואנשים"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות