שאלה 177008
אילוסטרציה אילוסטרציה
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, 0 השתתפו בסקר ו-0 דרגו את העצות.

מגעיל אם בהתחלה אגיד לה שאני אגור איתה עד סוף השכירות ובסוף אעזוב אחרי חודשיים?

אנונימית בת 18 | כתבה את השאלה ב-08/07/17 בשעה 20:29

היי אנשים, אני בת 18, בעלת פטור מהצבא, סיימתי בית ספר שנה שעברה ואני לא מבינה כלוםםםםםם בהשכרות דירה ושותפים וכל זה אז אני שואלת אתכם.
אני גרה כרגע רק עם אמא שלי, מיקודם גרנו גם עם אחותי שהיא בת 20 וזה היה סיוטטטטט מטורף לגור איתה, עוד שנייה התאבדתי, לפני כמעט שנה היא טסה לרומניה ללמוד שם רפואה ונהיה לי הרבה הרבה הרבה יותר טוב בלעדיה, היו פעמים שהיא באה לפה לשבוע-שבועיים וזה היה סיוט מטורף, היום היא חוזרת לחופשה של חודשיים וחצי ואני בטוחה שאני לא אצליח לסבול את זה, אני לא מסוגלת לראות תפרצוף המכוער שלה והיא מלא פעמים עושה לי דברים מגעילים, אז התחלתי לחפש דירות לגור בהן לחודשיים וחצי שהיא תבוא לפה.
אני מאשקלון ובהתחלה חיפשתי דירות סאבלט באשקלון (מי שלא יודע מה זה סאבלט אז זה השכרת דירה לזמן קצר, למשל אם מישהו טס לחו"ל לחודשיים אז הוא משכיר את הדירה שלו למישהו לחודשיים), והכול שם היה וילות להשכרה ליומיים-שלוש תמורת 400 שקל ליום, ואני לא רוצה כרגע לגור בדירה שהיא לא באשקלון. חיפשתי אחרי זה דירות שותפים ומצאתי מודעה של מישהי שרשמה שהיא חיילת בודדה ומחפשת שותפה לדירה שעולה 1,000 שקל בחודש והיא כתבה שלא צריך לשלם ארנונה ושיש הנחה של 50% על חשבון החשמל, וגם ממש אהבתי את המיקום של הדירה.
אני רוצה עוד מעט לדבר איתה ולהגיד לה שאני כנראה אגור איתה עד סוף השכירות, אבל בפועל די טוב לי לגור עם אימשלי ואני כנראה אעזוב אחרי חודשיים ואגיד לה שקשה לי כלכלית לא לגור עם ההורים או איזה תירוץ אחר, אני לא רוצה להגיד לה מההתחלה שאני רוצה לגור איתה רק לחודשיים כי אני בטוחה במיליון אחוז שהיא לא תרצה ותעדיף מישהי שתגור איתה עד סוף השכירות, מאשר לקחת אותי ואז שוב פעם לחפש מישהי אחרת לגור איתה, ואני לא רוצה לקחת את הסיכון של להגיד לה שזה רק לחודשיים ושהיא לא תרצה, כי לא כזה אהבתי את שאר הדירות שותפים באשקלון.
ועוד שאלה, אני לא אצטרך לחתום על איזה שהוא מסמך שאני מחוייבת לגור איתה לזמן כולשהו או משהו כזה נכון? זאת רק היא חותמת את זה מול בעל הדירה נכון?
ועוד משהו - אל תציעו לי לפתור את היחסים ביני ובין אחותי, זה מיותר.

זה יהיה מגעיל אם אני בסוף אעזוב את הדירה שלה אחרי חודשיים?

כן
 
180
לא
 
6

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (7) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "בית, שכנים ושותפים "

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות