0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

למעלה מ-7 שנים ללא זוגיות, לא מאמין שזה יקרה, לא מאמין באהבה

סולו בן 30 | כתב את השאלה ב-19/05/17 בשעה 20:39

אז ככה, אני מתחיל להשלים עם זה שאחיה ללא זוגיות כל חיי.
בטבע שלי אני מאוד אופטימי, תמיד האמנתי שאחיה בזוגיות, אף פעם לא הייתי נואש אבל הרגשתי כל כך נכון להתאמץ בשביל להיכנס לזוגיות וזה לא קרה.
השקעתי בעצמי בטיפוח, מכון כושר ותזונה, עבדתי וניסיתי ללמוד למרות שזה לא צלח, אני לגמרי לא קושר את חוסר ההצלחה שלי לכך שאני לא בזוגיות.
ניסיתי תמיד לשמור על ביטחון עצמי גבוה, על קור רוח ותמיד חשבתי איך לשפר את ההרגשה שלי בכל הנוגע לזוגיות.
תמיד אוהב לצחוק עם אנשים שאני מכיר, משדר לכולם שמחה כשאני מחייך תמיד.
אם להגיד את האמת, הרבה אנשים בראייה שלהם היו בטוחים שאני יוצא עם בנות והכל תקין. אך הם לא ידעו עד כמה אני רחוק מזה.

במהלך תקופה מסוימת של כמה שנים הייתי עדיין יוצא לדייטים, לא הייתה אחת שאמרה שהיא מעוניינת להמשיך איתי הלאה, תמיד אותן סיבות למה זה לא מתאים כמו "אתה חמוד והכל אבל זה לא מתאים" או משהו בסגנון הזה.
אני יודע בוודאות שבנות תמיד אוהבות למקבל, כלומר הן עושות השוואות בין גברים, ממש כמו שתלכו לבחון רכבים, זה בסדר ולגיטימי בעיניי, כל אחת שתעשה כפי שנראה לה נכון.
בהרבה מקרים קיבלתי את זה שהן היו דוחות אותי והמשכתי הלאה, לא התקפלתי ולא התבאסתי יותר מדי, ניסיתי שוב ושוב, לא ויתרתי. היו גם כאלה שניסיתי להילחם בצורה רכה ולא מלחיצה, אבל זה לא עבד כל כך.
ניסיתי המון דרכים בשנים הראשונות, בין אם זה להכיר באינטרנט לרוב, או בעבודה וכו', כל פעם זה חוזר על אותה מנטרה, כשהן לא מעוניינות בקשר איתי.
אני חייב לציין שתמיד דיברתי עם חברים לברר אולי משהו איתי לא בסדר, ניסיתי לשנות טקטיקה והשתמשתי בהמון המון דרכים כדי בכל זאת להצליח קצת במישור הזה, הבנתי שלא משנה מה אעשה זה לא יצליח.

בנקודה מסוימת, הייתה לי דעיכה וחוסר רצון בכלל לצאת לדייטים, אמרתי לעצמי שהגיע הזמן שאני אשחרר קצת מהלחץ הזה ואולי זה יבוא לבד.
זה היה בערך לפני 3-4 שנים, הבנתי שאני צריך לעבוד עם עצמי וליצור בסיס טוב כדי לראות תוצאות, יום אחד הלכתי לחנות ספרים וראיתי את הספר "המשחק" ספר על אמני הפיתוי, עד לאותו רגע לא הכרתי את העולם הזה.
קראתי את הספר והחלטתי שאני מנסה את הדרך הזו, כמובן שלא ישר קפצתי לרחוב והתחלתי עם בנות.
ניסיתי לחזור לדייטים, זה לא כל כך הצליח והבנתי שדרך האינטרנט זה לא יקרה ולא משנה מה יהיה.
חיפשתי אנשים שמבינים בעולם אמני הפיתוי ומצאתי כמה חברות שעוסקות בזה.
התחלתי לעבוד עם מדריכים פרטיים כאלה, כמו בכל התחלה קשה ואזור האי נוחות הפך פתאום למפחיד, אבל הצלחתי להשתלב פחות או יותר.
רק שהייתה לי בעיה שלא ידעתי עליה לפני, לא ראיתי את עצמי שוכב עם מישהי לסטוץ חד פעמי או משהו בסגנון. כי הבנתי שבדרך הזו אני לא באמת אכיר בת זוג רצינית.
מה גם שזה לא בהכרח עוזר להיפתח עם בנות, כי אחרי שאני נחשפתי לעולם הזה הרגשתי עוד יותר דחייה מבנות.
פתאום עיניי נפקחו והבנתי שכל התעשייה הזו של אמנות הפיתוי לא מתאימה לי בכלל.
עכשיו אתם שואלים את עצמכם, איזה גבר לא מעוניין בסטוץ? מה יש להפסיד?
אני יודע שזה נשמע מוזר ולא הגיוני, אני פשוט לא הגבר הזה שלוקח בחורות ל One Night stand, אני גם יודע בדיוק מה גברים יגידו על זה.
אז השגתי פה ושם טלפונים של בנות, אבל לא שכבתי איתן.
אני גבר, אבל אני לא מאמין שאני צריך לשכב עם בנות רק בשביל סיפוק מיני.
אולי אני מיושן מידיי, אבל זה נראה לי סתמי, כמו שזה תמיד היה נראה לי - להכיר מישהי רק כדי לשכב איתה וזהו.
ועכשיו אני מבין איזו טעות הייתה לקנות את הספר "המשחק", עדיף שלא הייתי נחשף לעולם הזה בכלל. כי זה רק הרס לי ובקרוב תבינו למה.

על כל פנים, אחרי שנה של ניסיון באמנות הפיתוי, ואחרי שהבנתי שזה לא בשבילי, החלטתי קצת יותר להשקיע בעצמי ולא לחשוב יותר מידיי על מציאת זוגיות או קשרים עם בנות.
הייתי הולך הרבה לשבת ליד הים כדי לשפר את ההרגשה שלי ולחשוב יותר חיובי על העולם, לא בדיוק מדיטציה, אלא סתם לשמוע את רעשי הגלים שנשברים על הסלעים, הרוח הנעימה שנשבה, השמש האירה את פניי ועיניים שרואות את האופק מבעד לגלים. באמת הרגשה נפלאה.
באותו זמן עבדתי פה ושם עד שנקלטתי לעבודה קבועה וזו הייתה תקופה ממש טובה. הרגשתי שדברים מתחילים להסתדר, התחלתי לאט לאט להכניס את עניין הזוגיות לקו המחשבה שלי, פתחתי פתח קטן וראיתי ניצוץ ונתתי לכל העניין הזה הזדמנות, אם הכל פועל בצורה טובה, אין סיבה שזוגיות לא תימשך אליי.
באותו זמן גם התחלתי ללמוד לנגן בגיטרה, לא בשביל להשתמש בזה למציאת בת זוג, אלא יותר לשיפור ההרגשה וביטחון עצמי.
התחלתי לצאת עם מישהי, הרגשתי נפלא, בכלל לא חשבתי אם זאת תהיה האחת או משהו כזה, פשוט זרמתי. לא הסתדר בנינו, לא נלחצתי והמשכתי הלאה.
שוב ניסיתי, שוב דיברתי עם בנות, אבל הרגשתי פתאום שאני לא מושך, הרגשתי שאין לי כל כך טעם לנסות יותר, לא הבנתי כל כך למה.
אתם זוכרים שכתבתי קודם על ההרס שעולם אמנות הפיתוי גרם לי?
זה בדיוק מה שקרה, לא ידעתי עד כמה אני נגעל בכל מה שקשור לבנות.
עדיין נמשכתי לבנות, אבל כל מה שהיה נדרש ממני, בין אם זה יצירת קשר עם בנות בדרכים הנכונות, המחשבה שאני סתם עוד אחד שהיא בוחנת כדי לעשות השוואה עם גבר אחר, זה פשוט הוציא לי את הרוח מהמפרשים.
החלטתי באותם זמנים להפסיק לגמרי לנסות להכיר בנות, בכל דרך שתהיה.

מאז, היו לי ניסיונות להכיר, בכל דרך אפשרית. אפילו הסכמתי שישדכו לי, זה לא הצליח בכלל, אני יכול להגיד שהביטחון העצמי שלי לא כל כך נפגע ואני מרגיש טוב גם בלי זוגיות.
היום אחרי כל השנים הללו, אני כבר לא חושב שזה יקרה, הפסקתי להאמין שיש דבר כזה אהבה. כי אם יש אהבה למה רוב הזוגות מתגרשים?
וגם כל הזוגות שנשואים כיום, לא באמת חווים את האהבה הזו שהם דיברו עליה בימים הראשונים שהכירו.
היום אני מבין למה כל כך הרבה בנות לא רצו איתי קשר רציני וגם היום, שום דבר לא השתנה. וזה בגלל שאין לי את הנתונים הראויים כדי שמישהי תקבל אותי.
זה נכון, אני לא מרוויח הרבה בחודש ואין לי דירה ואני לא מושך.
כשאני אומר שאני לא מושך, זה לא בגלל שאני לא רוצה להיות כזה, אלא כי בעיניי הבנות אני תמיד אראה הבחור הטוב הזה והשקט, אפילו טוב מידיי, בנות מעדיפות גבר מאצ'ו, סוג של מניאק שלא דופק חשבון, שיש לו גישה כמעט לכל דבר שהוא שם עליו את היד.
אני מודה שאני לא מושלם, אבל מה לעשות שזה המראה שלי וזה פשוט נדבק אליי, אני לא אוכל לשנות משהו בטבע שלי.
היום לכולן יש דרישות, מבטיח לכם שאף אחת מהדרישות שלהן לא קשורה לפנימיות של האדם אותו הן מכירות, אלא יותר על דברים חומריים. כמה שזה נשמע עצוב, זאת האמת, אני רואה את זה אצל מלא זוגות.

האם זאת אהבה? לא ולא. זאת הימשכות לכל הדברים שסובבים את אותו בנאדם, ולא התאהבות בפנימיות של האדם שבכלל כבר לא מעניינת בימים האלה.
הסיבה לכך אתם שואלים? הפחד לחיות עם מעט כסף.
שתבינו שאני לא בא להאשים את הצד של הבנות, לכל אחד יש פחד לחיות עם מעט כסף אז זה ברור שנימשך יותר לכסף, מתוך האינטרס שיהיה לנו ולא יחסר.
אגב, לא רק נשים נמשכות יותר לגברים ממעמד גבוה, אם גבר יפגוש בחורה ממעמד יותר גבוה מן הסתם יעדיף אותה.
אבל מה שקורה, זה שיש הרבה יותר יחס לנושא החומריות ופשוט ההיבט הפנימי, כלומר מה שבחורה צריכה לשאול כשהיא עומדת מול גבר שהיא מעוניינת זה "האם אני אוהבת אותו? את הפנימיות שלו" האם יש חיבור וכימיה אמתית מתוך שתי הנפשות? האם יש משיכה מינית אמתית או שהנושא החומרי נמצא בראש הפירמידה?
מכאן אתם יכולים להבין למה בעיניי אין דבר כזה אהבה יותר בעולמנו הצר, למה יש כל כך הרבה גירושין, ואם לא גירושין אז בגידות על ימין ושמאל כדי לספק את הצורך המיני, או הרגשי.

קצת רקע עליי :
בן 30, בעיניי רבים נראה טוב, עובד אבל לא מרוויח הרבה בחודש.
עדיין גר עם ההורים, בגלל חוסר יכולת לעמוד בהוצאות שכירות וכל השאר.

אני רוצה לשמוע את דעתכם בנוגע אליי.
אשמח בכך זאת לאחר שהבעתם את דעתכם, שתייעצו לי מה לעשות בהמשך?
כי מצד אחד אני נמשך לבנות, מצד שני אני לא רואה את עצמי בזוגיות או מתחתן.
חשובה לי מאוד גם דעה של בנות.
תודה.

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (17) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "זוגיות"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות