שאלה 170298
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

לא יודעת מה לעשות עם עצמי, לא מצליחה להתחבר לאנשים

לין בת 16 | כתבה את השאלה ב-19/05/17 בשעה 19:38

עד כיתה ח', הכל היה בסדר, היינו חבורה של בנות והיו לי המון חברות וידידים והיינו יוצאים ביחד והיה לי טוב.
אלה היו אנשים שהכרתי מאז שהייתי בכיתה א', ואפילו מהגן והכל היה פשוט קל איתם.
אחר כך הגיע השלב של התיכון, הגעתי עם 2 חברות טובות (מאוד), אבל מאז אני פשוט מרגישה שנתקעתי.
אני פשוט לא מצליחה להתחבר עם אנשים חדשים, עברו שנתיים וכלום לא קורה. אני פשוט מרגישה שאני לא יכולה להתחיל שיחה עם בן אדם, ואם אני איכשהו אוזרת אומץ אז אני מרגישה שאני נטל, מפריעה, מעצבנת, מביכה.. אם יש שיעור ואין את הקבועות שלי אז אני פשוט מתיישבת בכיתה ועם הפלאפון ולא מתקשרת. ולא טוב לי עם זה.
כן יש לי בנוסף ל2 עוד ידיד אחד ועוד חברה, אבל הם אנשים שהם מאוד שונים ממני, אם הם רוצים להתחבר למישהו זה יבוא להם בקלות- ואם הם איתי סימן שהם מאוד רצו להתחבר איתי. ז"א הם עשו את המאמצים. לא אני.
גם בפן הרומנטי זה די מפריע לי, כי כל פעם שבחור מנסה להתחיל איתי, אני פשוט מרגישה מאוימת. בדיוק ככה. אם הוא בחור שנראה ממש טוב אני מרגישה שהוא לא בשבילי, שהוא צריך בחורה אחרת, יותר מתקשרת ויותר יפה ויותר מוצלחת ורזה ואני פשוט מתחמקת, בורחת, סוגרת את עצמי כמה שאפשר. לא נותנת לאף אחד הזדמנות.
כמובן שאחר כך אני מצטערת, אבל אני יודעת שיקרה אותו הדבר בפעם הבאה. זה גם טיפה לא קשור אבל נדלקתי על איזה ילד שאיתי בשכבה (לא לומדים ביחד) ואני רואה שגם הוא מסתכל עליי המון, ושמעתי שהוא ביישן, אז פשוט ברור לי שלא יצא מזה כלום.
עכשיו כולם בשכבה שלי נורא מגובשים, ואל תטעו אני שמחה שיש לי את החברות שלי גם אם זה מעט אני אסירת תודה כי אני יודעת מה זה להיות לגמרי לבד (מימים פחות טובים..) אבל השכבה שלנו והבית ספר שלנו מאוד מאוד מגובש ואני מרגישה לפעמים מנותקת חברתית.
אני מרגישה שאם היה לי קשה להתחבר אז עכשיו זה לא אפשרי. כולם מכירים אותי בתור זו שלא מתחברת יותר מידי. אני לא יכולה לצוץ לאנשים משום מקום ולהתחבר. זה ממש מונע ממני גם לצאת לפעיליות חברתיות של הבית ספר גם אם אני ממש רוצה אם אני מגלה שחברותיי לא יבואו.

מה אני אעשה בצבא? אני לא רוצה שזה יחזור על עצמו, אבל אני מרגישה שזה כבר חלק ממני. זאת לא מי שאני רוצה להיות. פספסתי כל כך הרבה דברים טובים בגלל הביישנות שלי. הלוואי והייתי מישהי אחרת

לין צירפה תמונה לשאלתה:

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (1) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "מתבגרים"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות