שאלה 168400
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, 0 השתתפו בסקר ו-0 דרגו את העצות.

ילד רביעי להשאיר או להפיל? אף אחד לא שמח בשמחתי אפילו לא בעל

אנונימית בת 28 | כתבה את השאלה ב-05/05/17 בשעה 21:03

שלום לכולם אז ככה מאוד קשה לי הנושא לפני כמה ימים גילתי שאני בהריון רביעי והחדשות לא ככ שמחו אפאחד מהמשפחה במיוחד לא את אמא שלי .. שאמרה לי לעשות הפלה ומאוד כעסה עליי שלא שמרנו ואנחנו כן שמרנו בחוץ .. לא יודעת איך זה קרה כבר כמה ימים שאני בוכה .. בלידה השלישית אמא שלי גם התנגדה אבל קיבלה את זה והיום מתה על הקטן שהוא בן 3 ...רציתי להשים אמצעי מניעה ושמתי טבעת מירנה שגרמה לי לדימומים של שנה והורדתי נסתי גלולות והן עשו לי מגרנות את כולן נסתי ..שמתי גם מדבקות שגם הם עשו לי מגרנות הלכתי לעשות קשירת חצוצרות ולא הסכימו עקב זה שאני צעירה ..
בקיצור עכשיו שזה כבר כאן וזה קרה הלחץ של אמא שלי עליי הסטרי וגם אני לא ככ יודעת מה לעשות זה שוב לשלם מעון שוב מטרנות שוב טיטולים מסרתי תעגלות כבר ותמיטת תינוק זה שוב לקנות מחדש .. שוב הילד ההיה חולה לפספס ימי עבודה ואני עובדת מדינה וגם בעלי זה קצת בעיה בשבילנו לצאת מהעבודה .. ואמא שלי זו שבאה בבוקר מארגנת תילדים לגן ולבהס ואמרה לי בתוקף שבילד הרביעי היא לא תטפל שאקח מטפלת ואסתדר לבד אני ממש חסרת אונים כל היןם בוכה המחשבה מלעשות הפלה עושה לי רע אבל היא דואגת לי היא רוצה שאתחיל לחיות בשביל עצמי קצת עד שסיימתי מטרנות טיטולים ומעונות וכל זה .. אני פשוט לא יודעת מה לעשות אני מרגישה לבד בכל המצב הזה והכי עצוב זה שאפאחד לא שמח בשמחתי אפילו לא בעלי רק שאמר תעשי מה שאת רוצה רוצה להשאיר תשאירי רוצה להפיל תפילי לא יודעת אנינמבולבלת נורא תעזרו לי ..

עדכון מאנונימית, שואלת השאלה 2017-05-10 20:47:59

ןאני רוצה רק להוסיף משהו קטן שכולכם עוסקים פה במצב הכלכלי ... אז ככה המצב הכלכלי שלנו מעל הממוצע יש לנו 3 נכסים ו2 רכבים. ולמי שאמר פה לאמץ משהו חמוד במקום אז יש לי גם 3 כלבים בחצר החישוב הוא יותר נפשי והעזרה שבאמת אני זקוקה מאמא שלי זא היא לוקחת אותם בבקרים לגנים ולבהס אחרי זה אני מסיימת לעבוד ב 2 ואוספת אותם .. והאיום של אמא שלי הוא שהיא לא תבוא לארגן 4 בבוקר וכשההיה חולה לא תשב איתו ...אני חושבת שאני יעשה הפלה לא בלב שלם עדין מתלבטת

עדכון מהיום. 10.7 החלטנו להשאיר תילד אמא שלי קיבלה את זה בסוף באהבה תודה לכולם באמת שלחלקחם יש עצוות מכל הלב !
שמור עדכון

האם להפיל

כן
 
116
לא
 
144

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (24) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "היריון ולידה"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות