שאלה 166259
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, 0 השתתפו בסקר ו-0 דרגו את העצות.

חבר שלי נטש אותי בטיול הגדול שלנו, להיפרד ממנו סופית?

רוני בת 25 | כתבה את השאלה ב-21/04/17 בשעה 20:04

אני וחבר שלי כבר שנתיים ביחד, יצאנו לפני 4 חודשים לטיול באזור ניו זילנד אוסטרליה ל3 חודשים ועברנו למזרח לפני 3 שבועות. טיילנו בתאילנד עד עכשיו. בשבוע האחרון בתאילנד התחלנו לא להסתדר. לטענתו אני מעצבנת שלוקח לי יותר זמן , ואין לו סובלנות אליי בכלל. אם זה אומר לחכות לי לקנות בקבוק מים גם. ואני תמיד סובלנית אליו מחכה. לו מתפשרת לאן שהוא רוצה. בניו זילנד תמיד עשיתי הכל למענו אם זה כביסה ביד , ובישולים כל יום. והסתדרנו טוב. אני מרגישה שהוא כלל לא מעריך אותי וכבר לא אוהב אותי כמו פעם ( בארץ ובתחילת הטיול שהיינו בלתי נפרדים) בשבוע האחרון הוא החליט להגיד לי שהוא רוצה חושב להתפצל ולהנות לבד בשאר הטיול שלו . אמרתי סבבה לא לקחתי את זה ברצינות כי הוא תמיד אומר דברים באוויר ומתנצל.
לפני יומיים כבר שמעתי אותו מדבר עליי ומספר להורים שלו וכבר מתכנן שזה מה שיקרה . אמרתי לו מבחינתי שאם הוא פשוט נוטש אותי ועובר למדינה אחרת מבחינתי זה ממש יפגע בי ואין לי מה לחזור אליו בארץ. הוא חושב שבארץ הכל יהיה טוב ומושלם. יש לציין שבחיים לא הייתי בחול לבד ואני מפחדת להסתדר לבד פה . הטיסה עוד רחוקה והצלחתי להקדים אותה רק לעוד שבוע . שבוע שאצתרך להיות לבד במלון כי אין טיסות. אחרי שהכל כבר קרה והקדמתי את הטיסה הוא פתאום מתחרט ואומר שאני פזיזה שהקדמתי את הטיסה. אולי נסתדר. כן הוא נזכר אחרי שכל היום הוא חפר לי ושיכנע אותי שאנחנו לא מסתדרים. כל מקום שהולכים נוטש אותי והוא ואומר תחזרי למלון לבד. אני לא רואה עתיד איתו בכלל. מי שעוזב ככה יעזוב שוב בעתיד.
גרם לאהבה שלי אליו לרדת.
כבר היה לי חבר במשך כמה שנים לפניו , ואין לי כוח לעוד פרידה ודיכאון , מצד שני אני לא רוצה שישחקו בי ככה . הוא טוען שהטיול הכי חשוב לו . והוא מצפה שנחזור להיות ביחד בארץ כי כולם עושים ככה נפרדים בטיול וחוזרים.
האם זה צעד נכון שהקדמתי את הטיסה או לבטל את זה ולהחזיר למועד המקורי ולהמשיך לטייל ככה ? אני מפחדת שבמדינה הבאה שנטוס הוא שוב יתהפך ומשם יותר מסובך לי לחזור הכל כי הטיסה לארץ היא מתאילנד.
והאם להפרד ממנו סופית?

עדכון מרוני, שואלת השאלה 2017-04-23 08:21:17

תודה על העצות. כל מה שרשמתי קרה כל כך מהר היום אחד. ולמחרת הוא כל כך התחרט ואמר שיחזור איתי לארץ כי הוא לא יכול בלעדיי. אמר שלא הבנתי אותו נכון בכלל ואם היינו מתפצלים הוא היה איתי עד ההמראה למטוס שאחזור הבייתה. אבל הוא לא רוצה שנתפצל ושאמשיך בטיול איתו. ואם אני עדיין רוצה לחזור מוקדם כי דיי מיציתי את הטיול הוא יחזור איתי. אולי הכל היה טעות קטנה ומותר למעוד במיוחד במצב שזוג 24/7 , 5 חודשים יחד..?
שמור עדכון

להפרד ממנו סופית?

כן.
 
222
לא.
 
7

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (8) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "זוגיות"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות