0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

הוא שבר לי את הלב, התרסקתי נפשית, איך להעביר את היום בלי פלאשבקים וזכרונות?

קים בת 19 | כתבה את השאלה ב-21/04/17 בשעה 20:26

היי Askpeople
הסיפור שלי די מסובך וארוך..
לפני שנתיים הכרתי מישהו בן 20 (היום בן 22), לקח מעט זמן עד שהבנו שאנחנו מעוניינים אחד בשנייה, אבל לקח יותר זמן כדי באמת לאהוב אחד את השנייה.
החצי שנה הראשונה הייתה מושלמת, שום דבר לא היה חסר לי, הוא פינק אותי הוא דאג לי, אהב אותי כמו שאף אחד אחר לא אהב אותי..
כשהיינו שמונה חודשים יחד, הגיעה לאוזניי שמועה מחברה קרובה שהוא בקשר עם האקסית שלו ויותר מזה שהם נפגשו לבד.
תמיד הייתי מדברת איתו על דברים שמפריעים לי, כמו כן גם הוא ולא היינו מסתירים שום דבר והחלטתי שאני רוצה לדבר איתו על זה ולשאול אם זה נכון.
לטענתו, אחרי שיחה מאוד ארוכה שהוא בעיקר "מרח" אותי וחירטט אותי (מה שאני מבינה רק היום) הם נפגשו בשביל לסגור את מה שהיה בעבר, כי הפרידה הייתה מאוד מגעילה וזה הפריע לשניהם, ובנוסף כדי לקחת דברים אחרונים מהבית.
זה מאוד הפריע לי וגם אמרתי לו את זה, והוא אמר שהסיפור נסגר והקשר ביניהם נותק, שאין לי מה לדאוג.
לא יודעת למה החלטתי להבליג על זה למרות שהיא הייתה איתו בבית כשהם היו לבד, והשיחה שלהם נמשכה כמה שעות טובות (לפי דבריו בגלל חילוקי דעות ואי הסכמה אחד של השנייה).
מאז המקרה, התחלתי להיות מוטרדת יותר ויותר. אולי לקחתי את זה קיצוני מידי אבל פחות סמכתי עליו, והייתי יותר "חופרת" ונכנסת לפרטים הקטנים כשהוא היה יוצא עם חברים או לעבודה עד מאוחר.
אין ספק שזה הפריע לו ויותר מכך הפריע גם לי בזוגיות.
היינו שנתיים ביחד, שנתיים שמילדה הפכתי לאישה. ואת התהליך הזה אני עברתי איתו, אפשר לומר "גדלתי" איתו במשך שנתיים, התבגרתי והתחלתי לקחת דברים יותר בפרופורציות.
כן, הוא היה גדול ממני בשלוש שנים, וזו הייתה הפעם הראשונה שהעזתי לצאת עם מישהו יותר גדול ממני. ובלי קשר, הוא גם היה הראשון ששכבתי איתו. הייתי עיוורת מאהבה.
לפני שלושה שבועות קיבלתי סרטון לוואצאפ ממספר לא שמור ומגילה ארוכה שרשמו אחריה, מתוך כל המגילה הארוכה ששלחו משפט אחד תפס לי את העין יותר ומאז אני לא מתפקדת: "את מאמינה שהיית סטוץ מתמשך? כל מה שעניין אותו זה רק לז**ן אותך וללכת אליה, איך יכולת להאמין לו בפעם הראשונה שאין ביניהם כלום? לילה הוא איתך ולילה אחרי זה הוא איתה, והיו מצבים שהוא היה איתה ואחרי כמה שעות נסע אלייך, זה לא מגעיל אותך?"
וואו... אני מרגישה כל כך חנוקה, הדמעות עומדות לי בגרון ואין לי אוויר..
כששמרתי את המספר ונכנסתי לראות את תמונת הפרופיל של השולח, הייתה שם תמונה של בחור שאני לא מכירה, ובעיקרון כשהיינו יוצאים יחד עם חברים שלו ובנות הזוג שלהם, למדתי להכיר את כל החברים שלו וזה לא היה אף אחד מהם.
כששאלתי בחזרה "מי זה?" הבנתי שחסמו אותי.
בסרטון ראיתי אותו ישן כשמישהו יושב על הכיסא ומצלם את הכל והיא קופצת עליו בחיבוקים ומעירה אותו וברקע שומעים :"תעיפי לו איזה שתי סטירות הוא יתעורר יותר מהר" והיא מנשקת אותו ומחבקת אותו.
אני בהלם, אני פשוט בהלם ולא יודעת איך לעכל את זה.
כששאלתי אותו מה זה הוא התחמק מלענות לי והדבר היחיד שהוא אמר לי "אני מצטער שגילית את זה ככה" וזהו לא יותר מזה, מאז הוא התקשר כמה פעמים שזכה לניתוקים וסינונים ממני ולצערי גם הרבה מאוד קללות, מה שלא אופייני לי..
אני מרוסקת!
כואב לי כל כך, ואני לא מאמינה שהוא באמת בגד בי.
אחרי שנתיים שלמות שהיינו יחד, הבאתי לו את החיים שלי, נסענו לחו"ל פעמיים, ימי הולדת של שנינו, המשפחות הכירו... הכל!! עברתי ניתוח והוא ישן איתי בבית חולים במשך שבוע.
ואז בכלל מסתבר שהיו לו שני חשבונות אינסטגרם, שהוא היה מעלה בהם את אותם תמונות שלו, באחד גם תמונות איתי ובשני תמונות איתה.
איך עוברים הלאה, ואיך אפשר לישון ולהעביר את היום בלי שיבואו לי פלאשבקים וזכרונות שרק יציפו לי דמעות וחנק בגרון?
תודה מראש..

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (7) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "זוגיות"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות