שאלה 166209
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

יש לי בעיה שיש לי פנים לא ייצוגיות

יובל בן 25 | כתב את השאלה ב-21/04/17 בשעה 19:49

יש לי בעיה שיש לי פנים לא ייצוגיות ואני אסביר. יש לי גנים מאוד שעירים בפנים(גם בשאר הגוף אבל במידה יותר סבירה) אבל בפנים יש לי צמיחה מטורפת של זיפים. גם אם אני מתגלח עם הסכין הכי חדה שיש נגד כיוון הצמיחה אני מקסימום משיג עור חלק לכמה שעות ועדיין נשארת חתימה של זקן כלומר עור אפור כזה ששונה מהעור בשאר הפנים. זה במידה והתגלחתי מה שאני לא יכול לעשות כל יום כי הזיפים נורא קשים אז מקסימום אני יכול להתגלח כל שלושה ימים. בימים שבהם לא התגלחתי אני נראה מוזנח בגלל הזיפים כמו איזה מובטל/שיכור שלא מטפח את עצמו.
אני די מרגיש חרא בגלל זה כי זה לא אשמתי שאלה הגנים שלי..אין לי אפשרות להגיע למראה מטופח כזה של גבר חתיך עם זיפים כי גם אם אני מגדל את הזיפים 4-5 ימים זה נראה מאוד מבולגן ואנשים מניחים שאני בן 30 בזמן שאני רק בן 25. המצב הזה נמשך אצלי מגיל 14 אז תתארו איזה פאדיחה זה היה להיות בן 18 ואומרים לך שאתה נראה בן 30 פלוס. אנשים מעירים לי שיש לי מראה עייף כאילו רק התעוררתי וזה כל כך מבאס כי אני מנסה להשקיע בעצמי וכל כך חושב כל הזמן "תחשוב חיובי, אתה לא עייף יש לך תשוקה" ופתאום בום חבר מעיר הערה כזאת של "אתה נראה גמור"..
מאוד קשה לי להשתלב בסיטואציות חברתיות בגלל זה וגם בעבודות זה מאוד הפריע לי כי ייצוגיות זה דבר חשוב ואיך שהוא לא משנה מה אני עושה תמיד אני נראה מוזנח, ויש לזה כל כך הרבה ביסוס בגלל הערות שקיבלתי מחברים וקולגות שלי לאורך השנים.
זהו פרקתי.

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (6) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "מה שעובר עליי"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות