שאלה 166061
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

הצו ראשון מתקרב והמצב בבית גורם לי לתהייה לאיפה לבקש לשרת?

דניאל בן 17 | כתב את השאלה ב-22/04/17 בשעה 20:33

אני גר עם 2 אחים שלי, אמא שלי היא אם חד הורית עם 4 ילדים ואחותי כבר עזבה את הבית והתחתנה. אנחנו בקושי מדברים עם אבא שלי, הוא גר יחסית רחוק ממנו ורואה אותה בתקופות של שלושה שבועות לחצי שעה -שעה מפגש.
מן הסתם במדינה כמו שלנו, המצב בבית לא קל. בקושי יש כסף אם בכלל, קורה לי הרבה פעמים שאין לי מה לאכול לי או לאחי הקטן , לא יוצא עם חברים כי אין כסף ובטח שלא טס איתם או מבלה איתם ביציאות יקרות ובחופשות.
אבל אני לא מתלונן , ברוך ה' יש לי 2 ידיים ו2 רגליים , אני משקיע בבית ספר ורואה תוצאות( תעודות הצטיינות וכו') ואני יודע שהמצב הזה הוא רק מכשול להצלחה שמחכה לי בעתיד.
בכל מקרה אני קרוב לגיל 18 והגיוס מתקרב ותמיד עניין אותי לשרת במשמר הגבול, תמיד עניין אותי ואני אדם שמאמין שאנשים מצליחים לא רק מתי שהם חייבים אלא מתי שהם מתעניינים ורוצים. הטירונות הקשה שסיפרו לי שם, הסיכונים הכרוכים בכך , אני מאמין שהשירות שלי שם יתרום לי בבניה של הגבר שבסופו של דבר אני רוצה להיות.
אבל המצב בבית שלי קשה, אני לא יכול לאפשר לעצמי לחיות על 1000 שקל בחודש, או לחיות על ההורים, לא רוצה להיות תקוע עם כסף במיוחד בגילאי 18-21 אבל אני רוצה לשרת גם במשמר הגבול איפה שאני רוצה וגם לעבוד תוך כדי. ממש לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה.
אני בהתלבטות מאוד גדולה , רוצה לתרום מהלב שלי למדינה כי אם אני לא אתרום מי יתרום למרות מה שקורה פה , אך עם זאת, אני בא מבית שאני צריך לעזור לאמא שלי עם כסף וכמובן גם לעצמי.

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (1) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "מהבקו"ם... ועד מתי?!"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות