שאלה 165596
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

אני מושפעת יותר מידיי ממה שאנשים אומרים לי איך אפשר להתמודד עם זה?

בדוי בן 21 | כתב את השאלה ב-18/04/17 בשעה 14:14

יש לי בעיה שמאד מפריעה לי.
אני מאד מושפע ממה שאנשים אומרים לי, מפרש מילים בצורה רעה בדרך כלל, אם מישהו אמר לי משהו שניראה לי לא טוב אני חושב שהוא שונא אותי, אני מנתח כל סיטואציה ובדרך כלל לרעה - התנהגתי לא טוב, דיברתי לא יפה, לא דיברתי מספיק, עכשיו שונאים אותי ולא רוצים ליהיות איתי.
למשל אני יושב עם חברים, אם אני שותק אני ישר אומר לעצמי בראש שהם חושבים שאני שקט ולא מעניין ולא ירצו להפגש איתי שוב, אם אני אומר משהו ולא מגיבים לי עליו חושב אותו דבר. אחרי זה כשאני חוזר הביתה אני מתעסק בזה ומנתח את כל האירוע - כמובן שלרעה, ואז כמובן שמתבאס והמצב רוח שלי יורד וזה מעסיק אותי המון.
אם לא מדברים איתי אני חושב ששונאים אותי, אם מדברים איתי אבל השיחה לא זורמת אני חושב ששונאים אותי, תמיד אני מרגיש כאילו אני זה שבצד ולא קשור לכולם, והבעיה שזה משהו שאני מרגיש ולא משהו שבהכרח נכון.
יש לי חברים, תמיד יש לי עם מי לדבר ותמיד יש לי עם מי לצאת, אבל כשאני לא מדבר עם אנשים פתאום, בעיקר כשהם לא מדברים איתי או עונים לי בסוג של חוסר חשק, אני מתבאס וכל המצב רוח שלי נופל. לפני יציאות אני תמיד חושב ומה אם לא יהיה מה להגיד ומה אם לא יאהבו אותי ועוד דברים שליליים כאלה.
זה לא תמיד קורה לי, אבל בדרך כלל כן, וזה מעסיק אותי המון זמן אחרי, ברמה שאני סוג של חייב לדבר עם אחד האנשים שיצאתי איתם אחרי זה בשביל סוג של לאשר איתו שהכל בסדר בינינו.

אני מבין שזאת בעיה שיש אצלי, ואני רוצה לטפל בה, זה מעסיק אותי המון וזה מפריע לי, אשמח לשמוע למה לדעתכם זה קורה וממה זה נובע, ואיך אפשר לטפל בזה בצורה פרקטית?

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (2) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "מצבים ואנשים"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות