שאלה 165460
אילוסטרציה אילוסטרציה
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, 0 השתתפו בסקר ו-0 דרגו את העצות.

החבר מסרב לסקס! אולי מקבל יותר מדי מין אוראלי? מרגישה נואשת ומתוסכלת

מתוסכלת בת 25 | כתבה את השאלה ב-16/04/17 בשעה 15:13

היי אינטרנט,
אני וחבר שלי חיים ביחד 4 שנים ובגדול הוא החבר המושלם, אוהב וקשוב. יש שבועות שמקיימים יחסי מין מספר פעמים בשבוע ולפעמים יש הפסקות של שבועיים שלוש, לטעמי לא משהו חריג ביחס למשך הקשר, אבל הייתי מעוניינת ביותר. לרוב אני יוזמת, אלא אם כן הוא מעוניין במין אוראלי בלבד, ואני לא נוטה לסרב לו. לעומת זאת אני זוכה לסירובים רבים וגם כשהוא בעניין הוא מעדיף לאונן לי ללא חדירה למרות שאני מאוד מעוניינת..
דיברתי איתו כבר מספר פעמים על חוסר השוויון בתחום, אך לטענתו אצלי יותר מסובך ודורש יותר זמן. בסך הכל הוא צודק, לענג אותו לא דורש ממני הרבה השקעה ואני נהנת לשמח אותו, ואילו אצלי נדרשת יותר השקעה וזמן. בעניין ההמנעות מיחסי מין מלאים הוא טוען שההבדל הוא בעיקר בזמן 'שמתבזבז' ושזה כבר לא מרגש אותו (לא דווקא אני, אלא האקט בכללי).
חשבתי בעבר שמדובר בהמנעות ממאמץ פיזי, אבל גם כשאני מציעה לעשות את כל העבודה הוא מסרב לפעמים. הבעיה היא, שהוא מגיע לפורקן לעתים דחופות יותר ממני ונוצר פער בחשק המיני בינינו, פער שקיים מלכתחילה כי אני יצרית יותר מטבעי. ניסיתי תקופה בלי לענג אותו באופן חד צדדי שכזה, אבל זה הרגיש לי קטנוני כי בסהכ אני רוצה שיהנה.
אני מדברת איתו הרבה על הנושא ועל מיניות, אבל הוא טוען שגילו (עוד לא 30 אפילו!) והזוגיות הארוכה גרמה לאקט לא לרגש אותו והוא מעדיף להשקיע את זמנו בדברים אחרים או בשינה. בזמן האחרון עלה לי החשק המיני אפילו יותר והוא כבר ממש מתעצבן כשאני מדברת על הנושא או יוזמת מגע, כשזה כבר עולה בכל יום. אני מרגישה שאני נהיית אובססיבית לסקס ככל שהוא מסרב לי יותר. התחלתי פשוט לספק את עצמי, לרוב בסתר אחרי שהוא נרדם כי כבר נוצר עניין לא נעים סביב הנושא.
הייתי רוצה להחזיר לו את התשוקה אלי ולא להיראות כל כך נואשת בעיניו..אני גם מרגישה שמרוב נואשות אני מתפשרת ומוותרת לו על משחק מקדים ומוכנה לכל דבר..
אני רוצה גם לציין שאני משתדלת להיות מאוד יצירתית, לגוון ולהפתיע, וכבר ניסיתי לתחקר אותו בערך על כל פנתזיה אפשרית שאני יכולה איכשהו לממש (הפסקתי כבר לשאול שאלות בנושא כי זה מציק לו) ופשוט כלום לא מעניין אותו והוא טוען שאני אובססיבית לנושא וחייבת לשחרר..אבל אני לא יכולה לשלוט בזה ואני מרגישה צעירה ומושכת, למה שאני אהיה מתוסכלת מינית?

אני נימפומנית אובססיבית או שהוא לא בסדר? אני יורדת לו יותר מדי ולא מספיק קשה להשגה? מה לעשות? איך לגרום לו להרגיש תשוקה כלפי בהפתעה בלי שאני צריכה ליזום וללחוץ כל הזמן?? הצילו:(

עדכון ממתוסכלת, שואלת השאלה 2017-04-17 13:47:00

תודה לכל המייעצים והעונים על הסקר,
אשמח לקבל גם דעה נשית בנושא, אולי מישהי חוותה דבר דומה?
וגם- ראיתי שהיו כמה מגיבים שלא לגמרי הבינו אותי,
זה לא שהוא נרתע לחלוטין מחדירה, פשוט לא בתדירות גבוהה ביחס לאקטים מיניים אחרים וביחס לרצון שלי בכך..
נ.ב. תשובות הסקר יצרו במקרה צורה משעשעתP:
שמור עדכון

מה לעשות?

לעזוב אותו בשקט ולספק את עצמי, עד שהוא יחליט ליזום
 
47
להפסיק לרדת לו בתקווה שיעלה לו החשק
 
351
להמשיך ליזום למרות הסירובים, לפעמים הוא יסכים
 
16

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (26) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "בין הסדינים"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות