מתחם הייעוץ של איגי
 
שאלה 164015
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

הומו; מאוד נפגעתי ממה שאדיר מילר אמר על הומואים באלתור, למה זה מגיע לי?

שקד בן 16 | כתב את השאלה ב-09/04/17 בשעה 17:58

אוקיי אז אני אתחיל בקצת רקע על עצמי... אני הומו בן 16.5, מחוץ לארון בפני המשפחה המצומצמת ובפני כמה ידידות. כל השאר לא יודעים עליי. אני אף פעם לא קיבלתי את זה שאני הומו. תמיד אני נכנס לדיכאון בכל פעם שאני נזכר בנטייה המינית שלי, זה פשוט הורג אותי נפשית כשאני רואה זוגות סטרייטים בבית ספר, אני מת מקנאה ורוצה להיות כמו כולם!

כנראה שחלק מחוסר הקבלה שלי את עצמי נגרם בגלל ההצקות שאני עובר בבית ספר - תמיד קראו לי "נושך כריות" ו"מקבל בתחת" וכל הכינויים שנותנים להומואים (חושדים בי שאני גיי כי אולי אני מתנהג קצת בנשיות לפעמים), האמת שבשנה האחרונה הילדים בבית ספר התבגרו קצת אז ההצקות די נפסקו, אבל בחטיבה הציקו לי כל הזמן.

עכשיו ראיתי באינטרנט את האלתור של אדיר מילר בניו יורק. היה שם בחור הומו שאמר שיש לו חבר. ואז אדיר מילר ירד עליו ואמר לו שהוא "מקבל מאחורה". כל הקהל צחק בטירוף, זה היה הקטע שהכי צחקו בו מכל הקטעים. פשוט נשברתי לרסיסים כשאדיר מילר אמר "מקבל מאחורה" ושכולם צחקו, זה פגע בי בנקודה הכי רגישה שאפשר לפגוע בי ועד עכשיו אני לא מפסיק לבכות מזה שהחברה שלנו נותנת לגיטימציה לאמירות פוגעניות כאלה, ומזה שגם במקום מפותח חברתית כמו ניו יורק זה עדיין מגניב לרדת על הומואים בצורה כזאת.

אני שונא את עצמי ואת החיים שלי, אני אהבתי את אדיר מילר לפני ועכשיו באלתור שלו הוא אמר את אחד הדברים הכי פוגעים שאי פעם שמעתי! והצחוק החזק של הקהל לאחר האמירה הזאת לא הוסיף. אני פשוט לא יודע מה לעשות עם עצמי ועם החיים שלי, אני יודע שאולי השאלה הזאת נראית קצת כמו צימאון לצומי אבל באמת שאני צריך עזרה אני שונא את עצמי ואת החיים שלי ואת החברה המקולקלת שאנחנו חיים בה!!! אני פאקינג לא עשיתי לאף אחד כלום אז למה מגיע לי שירדו עליי על מה שאני אוהב במיטה? את מי זה אמור לעניין בכלל???

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (12) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד מערוץ הייעוץ של איגי

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות