מתחם הייעוץ של איגי
 
שאלה 163608
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, 0 השתתפו בסקר ו-0 דרגו את העצות.

אז חברה שלי סיפרה לי שהיא טרסג'נדר. לפנות אליה עכשיו בזכר? נקבה? אולי היא רק אומרת את זה בשביל צומי?

קרמל_:-) בת 16 | כתבה את השאלה ב-12/04/17 בשעה 20:51

היי,
קודם כל חשוב לי לשאול האם אני אמורה להתייעץ כאן בכלל? כי חשבתי על זה שכנראה אני סתם תופסת מקום של ילדים שבאמת צריכים עזרה , אם זה עם הזהות המינית שלהם... וכו'... ואצלי זה סתם לגביי חברה זה אפילו לא משהו עליי. אז תגידו לי אם זה בעייתי ואמחק את ההודעה הזו.
אז בעצם לפני שנתיים כבר חברה שלי (שם בדוי א') התחילה לשאול את עצמה קצת שאלות. היא סיפרה רק לי ולאמא שלה שהיא מאוהבת בחברה הכי טובה שלה. (שם בדויי ב') חשוב לציין ש ב' סטרייטית אה והיא גם חברה מאוד טובה שלי. הרבה זמן אני ואמא של א' שמרנו על זה בסוד ולבסוף א' יצאה מהארון מול ב' ומול כל קבוצת החברים הקרובה וסיפרה שהיא לסבית. אחרי זמן מה א' ו-ב' "דפדפו" את זה והמשיכו להיות חברות טובות בלי קשר רומנטי. במשך הזמן כבר התרגלנו לזה, זה לא הפריע לאף אחד או אחת, והמשכנו בחיים...
כעבור שנה היא הכריזה שהיא "בי" (מי שלא יודע, לפי מה שהבנתי ממנה בי זה מישהו או משהי שאוהבים גם זכר וגם נקבה. נמשכים בצורה רומנטית גם לזה וגם לזה)
היא הבינה את זה כשהתאהבה במישהו *זכר* שהכירה דרך האנטרנט... (למי שמתחיל לדאוג אחרי שהם התחילו לדבר באינטרנט היא גילתה שהוא חבר טוב של בת דודה שלה כך שזה לא פדופיל.) בקיצור עברה לה עוד שנה וזה היה ממש לא מזמן והיא אומרת לנו שהיא טרסג'נדר. (לא יודעת אם כל הטרנסים כאלה אבל היא סיפרה שהיא מרגישה שהיא נולדה בזהות המינית הלא נכונה ושהיא הייתה אמורה להוולד כבן. יעני היא מרגישה שהיא בן.) עכשיו חשוב לציין שהיא בן אדם כזה שמאוד אוהב לספר לאנשים כמה הוא מרחם על עצמו ולקבל צומת לב מזה. ואחרי כל פעם שהיא יצאה מהארון תמיד ריחמו עליה והיא ריחמה על עצמה... היא סיפרה לי מרצונה שהיא אוהבת לקבל תשומת לב בצורה הזו. ועכשיו שהיא שוב פעם בפעם השלישית שינתה את המגדר שלה אני חושדת שזה לא באמת נכון ושזה רק בשביל צומת לב. אבל אני מפחדת שאני טועה אז אני לא רוצה לדבר איתה על זה כדיי לא לפגוע בה.אז בנתיים אני מדברת עליה בלשון נקבה. ובזמן ההאחרון היא התרחקה. אולי היא נפגעה ואני טועה? אולי היא בדיכאון? אולי זה רק לקבל תשומת לב והיא ממציאה? מה לעשות? לפנות אליה בזכר או נקבה?

מה לעשות?

פגעת בו... תכבדי אותו ודברי אליו בזכר. זה לא יפה...
 
16
איזה שטוית. אחרי כל מה שקרה נשמע שהיא סתם רוצה צומי...
 
11

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (3) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד מערוץ הייעוץ של איגי

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות