0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

נדלקתי על שני בחורים ועכשיו אני מתוסבכת, מה לעשות?

כינוי בת 18 | כתבה את השאלה ב-20/03/17 בשעה 14:07

שלום אז אני בת 18 יש שני בחורים שאני שמתי עליהם עין ואני לא יודעת במי לבחור שניהם מקסימים וחמודים ועושים קולות של בעניין יש קצת פלרטוטים וקצת מבטים ואחד מהם רצה אותי פעם, לשני התקרבתי עכשיו.
הראשון שרצה אותי פעם נראה ממש ממש טוב ומושך אותי ממש ואני רוצה להפשיט אותו כשאני מסתכלת עליו ואני ממש חמה עליו אבל הבעיה שהוא ביישן. הוא ביקש את המספר שלי פעם התחלנו לדבר מדי פעם וחברים שלו אמרו לי שהוא מעוניין אבל זה נעצר באיזה שהוא שלב והשיחות דעכו
השני נראה פחות טוב אבל מקסים באמת התקרבנו בזמן האחרון והוא עושה בשבילי הכל כשאנחנו יוצאים עם חברים הוא מלווה אותי על לדלת הוא סוחב בשבילי דברים עם צריך גנטלמן במלוא מובן המילה
הוא ילד ממש טוב - ילד זהב והלוואי שכולם היו כמוהו.
הבעיה שאני בן אדם מאוד מיני ואני לא נמשכת אליו בכלל ואני לא רואה אותי בעתיד עושה איתו דברים מלבד לנשק אותו כי פשוט אני לא נמשכת אליו. הוא נראה טוב שלא תבינו לא נכון אפילו רוב הבנות אומרות שהוא יותר חתיך מהראשון אבל הטעם שלי הוא הפוך.
אני לא יודעת מה לעשות ובמי לבחור בהנחה ששניהם מעוניינים כי אני מרגישה שאני יכולה לקדם עם מי שארצה את הקשר לכאן או לכאן (עם הראשון כמובן יהיה הרבה הרבה יותר קשה כי הוא מאודדדדדדד ביישן בקטע הזוי)
אני מתה על שניהם במיוחד על השני כי הוא כזה טוב אבל לא יודעת מה לעשות בעניין המשיכה... אני אוהבת אותו מאוד אבל לא ביופי לעומת הראשון שעליו אני ממש חמה והוא ילד טוב לא פחות!מקסים ממש ועוזר תמיד לכולם!

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (4) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "זוגיות"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות