0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

שאלה על טיפול CTB

ויטלי בן 25 | כתב את השאלה ב-20/03/17 בשעה 21:24

אני לא בהריון, אבל אני רציתי לשאול שאלה שנוגעת וקשורה לאנשים שבדרך להקים משפחה ומצעניינים בחלק הפסיכולוגי וכיוצה בזה בכל מה שמגיע מסביב.

הבנתי שיש דבר כזה טיפול סיטיבי, משהו נפלא שפוטר בעיות לאדם בצרה נפשית או בכלל לאדם שיש לו מטען נפשי כלשהו תוך רגעים ספורים, אך להגיע אליו מאד קשה ונדרש הרבה מאמץ. בסוף יש פריקת מתחים והאדם משתחרר תרתי משמע מהרבה מאד כבלים נפשיים שכבלו אותו. עשו לי, המתנה הכי גדולה שקיבלתי עד כה אחרי יום היוולדי שהאחרונה הגיעה מאימי והראשונה בסדר ההפוך מחברה טובה שתוך כמה דייטים עלתה על הבעיות שלי או על חלקן ואירגנה לי משהו נפלא שפשוט נתן לי רוח חיים חדשה. הי סטודנטית לפסיכולוגיה.

יש מישהי שאני נורא מעריך והייתי רוצה לארגן משהו כזה גם בשבילה, נדרש מאמץ ממש רב, אך הדבר כל כך עוזר ומשחרר ואני לא יודע כל כך מה לעשות ואיך לנהוג עכשיו, כי באמת גם פסיכולוגית קשה נורא לאדם השני שעושה את זה כי מן הסתם אתה לא תלך ותחתום על אבא שלך בדרך לניתוח בלי שיסכים ותדע שהוא הולך לסבול עד שיוציאו את הקוץ. לפעמים נורא הוא נורא.

עכשיו אני עדיין לעזור לה, אני אמרתי לה אבל יש מספר אנשים שאני מכיר כאלה וכולם מחזיקים על המאזניים עשרות אלפי אנשים שהם מנסים להבין ולעזור להם והם נותנים חלק מטורף מהחיים שלהם לעולם בשביל אנשים אחרים בלי בכלל שיראו את זה, אבל הם ממש עוזרים וכואב לי בשבילם עכשיו ואני רוצה ואני לא יודע איך. לא מסוגל לגרום לא.ם לאי נעימות. אני לא יכול לעשות אדם שכואב לו גם כאשר מדובר במטרה טובה. כמו להציל חיי אדם. מה לעשות?

תודה מראש לעונים. בינתיים אני מטעין סוללה.

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (1) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "היריון ולידה"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות