שאלה 161672
אילוסטרציה אילוסטרציה
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

שכנה מטרידה ומפחידה, צרחה, קיללה וגרמה לי לעוגמת נפש מטורפת... אני חיה בפחד

דידי בת 28 | כתבה את השאלה ב-18/03/17 בשעה 20:32

שלום. אני שוכרת יחידה, דירה גדולה שפוצלה לשתיים ואני שוכרת את אחת היחידות. ביחידה השניה (בהפרדה של קיר גבס ומסדרון פיצי) גרה שכנה בערך בת 24-25 ובהיריון מתקדם, עומדת ללדת באמצע אפריל.
התחלתי את החוזה שלי שם בספטמבר והיא היתה אמורה לעזוב בדצמבר. בגלל סיבות אישיות שלה היא עדיין שם ואלוהים יודע עד מתי. מאז שעברתי לשם היא התחילה לשנוא אותי סתם. התנכלה לי סתם והבעלים של הדירה מודע לזה שהיא הבעייתית ודיבר איתה ולא עזר.
היא מדליקה מוזיקה פול ווליום בזמן הניקיונות ומתעלמת מהעובדה שיש רק קיר גבס שמפריד בנינו אז להנמיך לפחות לא בא בחשבון מבחינתה. טורקת את כל הדלתות שרק ניתן!!!!!!! לא סוגרת אלא טורקת! לצרוח ולאיים עליי אפילו מבעד לדלת זה לא בעיה עבורה. היא מטאטאה את הלכלוך מהבית שלה למסדרון הקטנטן, יחסית קרוב לדלת שלי ואני כל פעם מזיזה את זה ממני ואפילו מעיפה את זה בעצמי כשאני שוטפת את הבית. כשהגיעו אליי טכנאים ושיפוצנקים מטעם הבעלים לא היתה לה בעיה להמשיך לדבר עליי מגעיל ולהגיד לי "כשהם יסיימו תנקי ואני עוד אבדוק כמה טוב ניקית. אני לא צוחקת איתך! תזהרי ממני!"
כעת, היא הוציאה מהדירה שלה מראה ענקית וזה בדיוק ליד הדלת שלי. מפריע לי במעבר. לקחתי את המראה ושמתי אותה קרוב לדלת הראשית עם הפנים לקיר, כך שזה לא מפריע לאף אחד. כשחזרתי ראיתי שהיא החזירה את המראה לדלת שלי. אני שמה לה את המראה על הדלת שלה כל פעם.
השאלה שלי כזאת:
השכנה הזאת צרחה, קיללה וגרמה לי לעוגמת נפש מטורפת. להעביר את המראה הזאת ולשים לה על הדלת גרם לדפיקות לב מואצות ורעידות מתוך חשש מה היא תעשה עכשיו. להפתעתי, בבוקר, היא פשוט החזירה את המראה קרוב לדלת שלי וזהו. לפני שיצאתי מהבית החזרתי את המראה לדלת שלה.
מה אני אמורה לעשות כשהיא שוב תתקוף אותי? אני חיה בפחד רק מלשמוע אותה נכנסת לבית ולשמוע את הטריקות. אני לא יודעת למה היא תפסה אצלי כל כך הרבה מקום בראש אבל זה ככה. להתלונן למשטרה לא יודעת כמה זה יעזור באמת. אומנם החבר שלה עבריין (היא נידבה לי המידע בעצמה בזמן הקללות שלה) ושמעתי שהיא בעצמה עבריינית וידועה כפסיכית.
מצד אחד בא לי אשכרה להציע לה אוזן קשבת בגלל שאף בן אדם נורמטיבי לא בא והורס לאנשים אחרים את החיים. משהו קרה לה בחיים שגרם לה להתנהג ככה. בו זמנית, היא לא מקשיבה לי ולא משנה באיזו גישה אני פונה אליה. לא אכפת לה ממני ומתנכלת עליי סתם בזמן שהבעלים יודע מהכל.
מה לעשות עד חודש ספטמבר שאסיים את החוזה ואעוף משם????

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (11) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "בית, שכנים ושותפים "

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות