שאלה 161231
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

אני רוצה לארח את החבר הכי טוב שלי בארוחת שיש ואמא שלי אנטי, מה לעשות?

Jessie Velasques בת 19 | כתבה את השאלה ב-15/03/17 בשעה 20:54

היי!
אז ככה,יש לי ידיד טוב-הוא החבר הכי טוב שלי,חייל בן 20.אנחנו מכירים 7 חודשים,ויש לנו קשר ידידותי מדהים-מדברים בטלפון שעות בכל יום,מסתמסים בווצאפ,נפגשים ומבלים הרבה יחד-יש לנו מערכת יחסים הבנויה על הדדיות,הבנה,כבוד,נימוס,צחוק והמון פרגון ואהבה(אהבה ידידותית-ממש כמו אחים).יש לציין שהוא בחור רציני,נחמד, אמין,אדיב שאפשר לסמוך עליו.
אז מה הבעיה? החל מתחילת הקשר שלנו,הוריי הביעו התנגדות נחרצת לכל קשר איתו-טלפוניםהסתמסויותמפגשים-כל שכן לארח אותו אצלנו בבית או לבוא אליו הביתה-אוי ואבוי!!.לאט,לאט הצלחתי לשכנע אותם לסמוך עלי והמשכנו להיות בקשר מתמיד וכמובן גם נפגשנו.היום בבוקר דיברתי איתו והוא נשמע ממש מדוכא ומצוברח,והסיבה לכך הייתה שהוא נאלץ להשאר בבית לגמרי לבד בסופש הזה-שישי שבת.ומיד אמרתי-''למה שישאר לבד? אולי אזמין אותו לבית שלי לארוחת שישי? וככה הורי סוף סוף יכירו את מי שהבת שלהם מבלה איתו מרבית מזמנה הפנוי''.אז הדבר הראשון שעשיתי היה לחייג לאמא שלי על מנת לשאול האם הוא יוכל לאכול איתנו בשישי שבת והיא התנגדה לכך בתוקף בטענה שזה לא הולם ולא מתאים שהוא יבוא.(יש לציין ששאלתי והתייעצתי איתה קודם וגם לא הזמנתי אותו ישירות בלי לקבל את הסכמתה-אין לו מושג מזה שרציתי להזמין אותו אלי) אז כמובן שמאוד התאכזבתי מהסירוב ומהנימוק לסירוב(אל תתני לקשר הזה לגלוש למקומות לא מתאימים-כי היום זה רק ארוחת ערב ומחר זה יכול להתגלגל לדברים רחוקים יותר ולא טובים) אבל אין מה לעשות-נאלצתי לקבל את דבריה ולא הרביתי בדיבור כי מילה זו מילה ואמא זו אמא וצריך לכבד את דבריה. זה עדין מכאיב לי ומציק לי מאוד-לדעת שהוא יהיה לבד כשאני מבלה בנעימים עם משפחתי אוכלת וצוחקת בעוד הוא צריך להשאר בבית מבודד-בלי המשפחה ובלי החברים שלו,זה לא נעים לי-ממש לא נעים לי ממנו.
מה דעתכם בנושא? האם הייתם מגיבים כמוה? מה דעתכם על אירוח תמים של ידיד שאני מכירה זמן רב? (אין בינינו מתח מיניאהבה אחד כלפי השני-בחיים הוא לא ניסה לנשקלגעת בי או להתקרב אלי כדי לשכב או כדי להיות איתו פיזית או כבת זוג-הוא נטו מכבד אותי על מי שאני) יש לי 7 שאלות:
1.האם אתם מסכימים עם אמי?
2.האם אתם מסכימים איתי?
3.האם אני מגזימה?
4. האם לדעתכם היא מגזימה או שהתגובה שלה הגיונית?
5.מה הייתם עושים אם הייתם במקומי? (שאלה לכווולם)
6.מה הייתם עושים אם הייתם במקום אמא שלי?(זו שאלה להורים שבאתר)
7.מה דעתכם על ההתנהלות שלי בתוך הסיטואציה הזו?
בבקשה תהיו עדינים בתגובות....(:
שיהיה לכם המשך יום נעים!(:

עדכון מJessie Velasques, שואלת השאלה 2017-03-16 13:07:19

שלום!
היום דברנו והידיד שלי סיפר לי שהוא עושה שבת עם ידידה שלו.אני מרגישה הקלה ואני רגועה ושמחה שהוא הולך לבלות בנעימים השבת ויהיה לו גיוון. מודה ומעריכה את העצות,עזרתם לי מאוד!
שבת שלום וסופש נעים!(:(:(:
שמור עדכון

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (2) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "הורות ומשפחה"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות