0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

לא מצליחה להפסיק לחשוב על האקס למרות שאני בזוגיות חדשה, מה לעשות?

עצובה בת 35 | כתבה את השאלה ב-11/01/17 בשעה 21:32

היי,
זה הולך להיות ארוך אז אני מתנצלת מראש :)
לפני 3 שנים הייתי בזוגיות כשנתיים עם גבר מקסים, אבל סיימתי את הקשר כיוון שהרגשתי שזה לא החיבור שאני מחפשת. היו בינינו פערים מבחינה אינטלקטואלית, הרגשתי שהוא לא מצחיק אותי, שאין הומור בקשר, שהוא לא מספיק שנון ולא "קולט" אותי עד הסוף, למרות האהבה הגדולה שהייתה בינינו והחיבור המיני המטורף.
כחודש וחצי אחרי שנפרדנו, הכרתי מישהו חדש. היינו בזוגיות שנה, חשבתי שזו אהבת חיי, החיבור היה מושלם. הוא קנה טבעת, עמד להציע לי נישואין, ואז גיליתי שהוא בגד בי ושיקר לגבי כל מיני דברים, והעפתי אותו.
הייתי שבורה בצורה שאי אפשר לתאר אותה. לא יכולתי להאמין שזה קרה לי, לא הפסקתי לבכות ולחשוב עליו. גם כתבתי כאן באתר שאלה בזמנו.
כיום, 4 חודשים אחרי הפרידה, הוא בזוגיות עם ההיא שהוא בגד בי איתה, הם מאוהבים, מפרסמים כל היום תמונות בפייסבוק ובאינסטגרם, וזה שובר אותי.
אני מאז חזרתי לאקס הקודם, זה קרה ממש מייד לאחר הפרידה מהאקס הבוגדני, הייתי בשפל ריגשי וחזרנו לקשר, הוא היה שם בשבילי בזמן הנכון ובמקום הנכון, ומנקודת מבט של שבורת לב ופגועה, הוא היה נראה לי כמו האדם הכי טוב בעולם: טוטאלי, נאמן, אוהב אותי אהבת אמת. הוא גם אומר לי כל הזמן שאני האחת והיחידה בשבילו, שהוא מעולם לא הפסיק לאהוב אותי, שהוא לא מסתכל לא ימינה ולא שמאלה, רק אותי הוא רואה. לפני שבוע הוא הציע לי נישואין, והסכמתי. אני רוצה להתחתן ולהביא ילדים, אני מרגישה שזה הזמן שלי, הגשמתי את עצמי מכל שאר הבחינות, וזה הרצון היחידי שלי כיום.
הבעיה היא, שאני עדיין לא מפסיקה לחשוב על האקס הבוגדני שלי, על החיבור שהיה לי איתו, השיחות המדהימות, הצחוקים, הכיף.. פשוט חיבור שמעולם לא היה לי עם אף גבר.
ובנוסף, מה שהרגשתי בעבר עם בן הזוג הנוכחי - כל הנושא של החיבור האינטלקטואלי בינינו - עדיין קיים. אמנם בצורה שונה מבעבר, כי אני מאוד השתניתי בשנה הזו, ונכנסתי מחדש לקשר הזה בראייה אחרת, בעיניים של מישהי שעברה משבר רציני באמון, ועם לב מרוסק. גם הוא מאוד השתנה בשנה הזו, אבל עדיין קיימים שם פערים.
אני חוששת שאני עושה טעות, שאני עומדת להתחתן עם מישהו שאני אוהבת אבל לא שלמה עם המערכת יחסים איתו. מצד שני, אם אפרד ממנו, אני לא רואה את עצמי שוב יוצאת לדייטים. פשוט לא מסוגלת. לא רואה את עצמי בוטחת בגבר אחר. הוא באמת, לחלוטין, הגבר היחידי בעולם שאני סומכת עליו שיהיה נאמן לי.
חשוב לי להבהיר כאן נקודה: האקס הבוגדני הוא לא איזושהיא אופציה, אני לעולם לא אחזור איתו לשום סוג של קשר. חסמתי אותו בכל מדיה אפשרית, אני פשוט לפעמים קצת סטוקרית, מציצה באינסטגרם או בפייסבוק שלו ושל הבת זוג החדשה שלו. מתעצבנת, כועסת, בוכה יומיים, אבל מבינה שזה רק חלק מתהליך האבל שאני עוברת, שהוא עדיין כל כך טרי. יכול להיות שזה מתוך יצר הרס עצמי. זה שהוא זבל בוגד וחלאה אנושית - את זה הבנתי, אבל הלב עדיין מרוסק, עדיין אני מתגעגעת למה שהיה בינינו, השיחות, החיבור, המגורים המשותפים.. גם היום טוב לי, אבל זה לא מה שהיה אז. ברור לי שהקשר שיש לי היום הרבה יותר יציב, פתוח ואמיתי. אז למה אני לא מצליחה לשכוח אותו?? למה אני כל הזמן כועסת ומתוסכלת? אני אמורה להיות הבחורה הכי מאושרת בעולם, אני עומדת להתחתן! ועדיין, לא מצליחה לשחרר, לא מצליחה להרפות מהכעס הזה ומתחושת ההשפלה. שונאת אותו ובו זמנית אוהבת ומתגעגעת.
בניגוד לשאלות אחרות שקראתי פה במדור, אני לא אגיד לכם לא לשפוט אותי ולא להעביר עליי ביקורת. להיפך. אני אשמח לדעתכם האמיתית ולעצות אמיתיות, גם אם הן יכאבו לי. מה עליי לעשות? האם להתחתן עם גבר טוב, אמיתי, שאוהב אותי אהבת אמת ורוצה לתת לי את כל הדברים שאני רוצה - חתונה וילדים, או להיפרד ממנו ולהיות לבד תקופה עד שהלב יחלים? אני חוששת שחזרתי אחורה מתוך פשרה, או מתוך פחד להיות לבד, ולא בגלל שאני באמת רוצה להיות איתו. אני אוהבת אותו, אבל זאת אהבה מסוג אחר, ואני לא יודעת אם זה הסוג הנכון.
תודה.

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (6) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "זוגיות"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות