שאלה 152899
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

חושבת שהוא מוציא עליי דיבה, רוצה לדעת אם מה שהוא אמר תופס בשביל לתבוע אותו?

דנה בת 18 | כתבה את השאלה ב-13/01/17 בשעה 10:32

היי יש איזה מישהו בערך בגיל שלי אחד שאוהב לזיין את השכל , הוא מוכר סיגריות בזול ואני קונה ממנו אז והוא נדלק עליי , השבוע התקלקל לי הפלאפון אבל נכנסתי לאינסטגרם דרך פלאפון אחר והוא אמר שהוא בעיר אם אני רוצה לקנות ממנו קופסא ואז הוא שאל אם נפגשים וכתבתי לו שאני בלי פלאפון , עד כאן הכל טוב ויפה , חזר לי הפלאפון ויש לציין שהפלאפון לא עבר פירמןט שום שיחה לא נמחקה מהוואטספ יותר מזה שאפילו קיבלתי עוד מלא הודעות חדשות מאנשים כי היה לי יום הולדת ביום ראשון עוד פרט שרלוונטי לבעיה .
בקיצור ראיתי שהוא כתב לי "אם את לא באותו ראש שלי של להיפגש הבנתי אותך מאמי שיהיה לך יום טוב" משהו כזה שלחתי לו הודעה שחזר לי הפלאפון ואז הוא אומר לי שקבעתי איתו ובאמת לא זכרתי שמתישהו קבעתי איתו אבל שיערתי שבגלל שהייתי כמה ימים בלי פלאפון אז אולי דברים גם עפו לי מהראש כי באמת זה קשה לא להיות בקשר רציף עם אנשים
בקיצור אמרתי לו שאולי שכחתי ושאני מצטערת הוא מאוד נעלב מזה ששכחתי , ואז הוא אמר לי את דיברת איתי ביום חמישי ואת אמרת לי שאת רוצה שניפגש לבד ביום ראשון כי יש לך בית ריק , אמרתי לו מה ?? אני לא אמרתי דבר כזה הוא אמר כן את כן וממש התחיל להמציא עלילה שלמה עליי ואז הוא שאל אותי איפה אני גרה ואני כמו סתומה אמרתי לו ואז כמובן הוא אמר הנה את רואה זאת הכתובת גם שחשבתי עלייה , אולי אם הייתי ממציאה כתובת אחרת זה היה ברור יותר השקר כמובן שלא אמרתי כתובת מלאה רק את השכונה, בקיצור הוא ממש המציא עליי דברים וגם סיפר את זה לכמה אנשים .. וידיד טוב שלי שבמקרה גם חבר שלו היה אצלי בבית ואמר שהוא ישלח הודעה לראות במה מדובר , לא הופתעתי שראיתי שהוא המציא עוד פרטים חדשים , עכשיו הוא גם אמר שהתחלתי איתו ואני רדפתי אחריו והוא לא רצה ובכלל יש לי חבר !!!!!!!!
אחר כך שהוא הבין שידיד שלי קצת עלה עליו הוא אמר יכול להיות שמישהו לקח לה את הפלאפון ואז דיבר איתי , מה שמצחיק שאת המספר שלו אני לא שמרתי בחיים אם הייתי שולחת לו הודעה הייתי צריכה שיהיה לי את המספר שלו אני מדברת על הוואטספ .. בקיצור הבן אדם לא מפסיק להפיץ עליי שקרים כאלה.. אני מפחדת על השם הטוב שלי בגללו , אני לא יודעת אם זה מספיק כדי לפנות עם זה למשטרה אולי או למישהו שיכול באמת לעזור לי במקרה כזה ..
בבקשה אם מישהו יכול לעזור לי אני אשמח

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (2) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "מצבים ואנשים"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות