שאלה 152239
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, 0 השתתפו בסקר ו-0 דרגו את העצות.

עברתי אונס ומאז רק מחפשת שבנים ינצלו אותי במסיבות

רותם בת 17 | כתבה את השאלה ב-06/01/17 בשעה 13:50

טוב אז אני לא כל כך מבינה מה עובר עליי בזמן האחרון ומה מסביר את ההתנהגות שלי אז אני מקווה שמישהו כאן יוכל לעזור לי. בבקשה אל תגיבו תגובות רעות מדי כי אני במצב נפשי לא משהו במילא.

לפני קצת פחות משנה עברתי אונס. בן של חברים של המשפחה הזמין אותי ליום הולדת של ידיד שלו, היו שם יחסית הרבה אנשים וזה היה בבית שלו. אחד מהחברים שלו היה ממש נחמד אליי, צחקנו וממש התחברנו. הוא כל הזמן ניסה לתת לי לשתות. בתקופה ההיא לא שתיתי בכלל אלכוהול אז סירבתי אבל בסוף הוא שיכנע אותי. שתיתי יחסית הרבה והשתכרתי ממש. הוא שיכנע אותי לעלות לאחד החדרים למעלה וכמו מטומטמת הסכמתי, לא יודעת מה חשבתי שיקרה... היו בחדר כמה בנים שישבו שם מלפני זה והתיישבתי לידם, בשלב הזה הייתי ממש גמורה ולא כל כך הבנתי מה הולך והם (חמישה לפי דעתי) תפסו אותי והפשיטו אותי. אחד חסם לי את הפה עם היד שלו והם פשוט עשו עליי תורות. כל אחד בתורו נכנס אליי והייתי בתולה אז זה גם ממש כאב. הייתי חסרת אונים והם תפסו אותי אז לא יכולתי לזוז או לברוח. בקיצור הלילה הזה נגמר ממש רע.

אחרי מה שהיה הדחקתי את כל המקרה מהמחשבות שלי ופשוט כאילו לא זכרתי שזה קרה.
לפני חצי שנה התחלתי לצאת למסיבות של ילדים מהשכבה שעד אז בקושי הייתי הולכת אליהן, ומאז אני משתכרת ממש בכל מסיבה ומתמזמזת עם כל מיני אנשים. זה בקטע מוגזם כבר של כמה וכמה אנשים בכל לילה. אני לא שוכבת איתם אבל עושה דברים אחרים. (כתבתי כאן שאלה על זה גם). כל פעם שאני עם מישהו אני מרגישה שוב כאילו אלה אותם בנים שאנסו אותי בלילה ההוא וכל התחושות חוזרות אליי מחדש. בפעם הראשונה שיצאתי והשתכרתי והתמזמזתי עם מישהו נזכרתי בכל מה שהיה בפעם הראשונה מאז המקרה וכאילו הכל חזר אליי כשלפני זה הדחקתי. ובגלל זה אני ממשיכה לעשות את זה. זה מחזיר אותי ללילה ההוא גם כי במסיבות האלה בדרך כלל הבנים רואים שאני שיכורה ומנצלים את זה להתמזמז איתי באגרסיביות.

אני לא מבינה למה זה קורה כי הייתי מצפה שאני לא ארצה להיזכר בכל מה שהיה. אבל אחרי כל מסיבה אני רק רוצה שוב כדי להרגיש את התחושות האלה שוב. יש לי פלאשבקים של הלילה ההוא כל יום אבל בשביל להרגיש את התחושות באמת רק האלכוהול והבנים במסיבות גורמים לי לזה, כמו שהיה אז.

אני רוצה להפסיק את ההתנהגות הזאת ולא יודעת איך. אני רוצה להבין מה עובר עליי. למה לעזאזל אני רוצה את התחושה ולא נמנעת ממנה...

מצטערת על החפירה אבל לא יכולתי לתמצת יותר מזה כי יש לי המון מחשבות (זאת הפעם הראשונה שאני מספרת למישהו בעולם הזה מה עובר עליי)

זה נורמלי איך שאני מתנהגת?

כן. לגיטימי לרצות להרגיש את האונס שוב
 
41
לא. את משוגעת
 
152

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (21) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "מתבגרים"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות