שאלה 152222
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, 0 השתתפו בסקר ו-0 דרגו את העצות.

לא מבין אם באמת חבר שלי או לא!

דוד בן 20 | כתב את השאלה ב-06/01/17 בשעה 18:25

שלום חברים,
לאחרונה הכרתי חבר חדש בצבא. ת'אמת שבהתחלה היה סבבה היינו מתראים ויושבים על איזה משהו מהשק"ם, מדברים, עושים סיבוב בבסיס וכאלה..
השבוע שמתי לב שהוא סוג של מתחמק או משהו... אני לא יודע איך להסביר את זה.
נגיד אני מתקשר אליו הוא לא עונה ב99% מהמקרים וגם לא חוזר אליי. אם אני שולח הודעה אז אחרי שעה שעתיים ככה יש סימן בווצאפ שהוא קרא את ההודעה אבל הוא לא עונה לה וכאלה.. אז לפני כמה ימים החלטתי לקחת מרחק - אולי משהו עובר עליו או שהוא סתם אינטרסנט ואני באמת מבולבל כי הכרתי כמה אנשים שהיו אינטרסנטים והיו חברים שלי בגלל כסף או קשרים וכאלה אבל הקשר אצלנו היה שונה כי הוא לא ביקש דברים או משהו כזה.. פשוט היה לנו אחלה זמן וכאילו מהשבוע האחרון אני מרגיש שאנחנו הולכים ומתרחקים ורק שמשעמם לו הוא שולח לי הודעה או משהו.
עכשיו כמו שאמרתי מיקודם, בימים האחרונים החלטתי קצת לקחת צעד אחורה ולא ליזום הודעות, שיחות או ללכת לאיפה שהוא נמצא בבסיס ושמתי לב שאתמול אחרי שלא נפגשנו כמה ימים ישבתי עם חברים בספסל כזה בחוץ ופתאום הוא בא אליי ואמר: שומע שנייה אני צריך משהו ובאתי וחשבתי שהוא רוצה לדבר איתי או משהו על מה קורה בינינו אבל הוא פשוט אמר לי: רוצה לבוא לסיבוב? אז זרמתי כי חשבתי שאולי יהיה לו נוח לדבר תוך כדי הליכה אבל כלום... פשוט הסתובבנו בבסיס עד שנמאס לי ומצאתי תירוץ ללכת כי באמת זה היה חסר פואנטה ולא הבנתי מה המטרה של זה... וזה קרה כמה פעמים באותו יום ובערב הוא אפילו שלח לי הודעות וניסה לצחוק איתי על נושאים וזרמתי אבל הבוקר שוב - פגשתי אותו והוא בכלל לא הסתכל לי בעיניים. כאילו אני לא מעניין אותו.
חשוב לי להגיד שאני לא בן אדם שישר מפרק קשרים ויש לי המון סבלנות והוא בן אדם חשוב לי ואני רואה שיכולה להיות לנו חברות קטלנית (בקטע טוב חחחח) אבל אני פשוט לא מבין למה הוא מתנהג ככה?
אולי הוא באיזה עניין עם עצמו? או שהוא חושב שאני חבר שהוא פונה אליו רק שמשעמם לו? מה אתם חושבים שכדאי לעשות עם הקשר הזה? לפרק אותו או לחכות???

ממש אשמח לעזרה כי פעם ראשונה שאני מבולבל כל-כך ומתלבט מה הצעד הבא שלי.

תודה לכולם!!

מה כדאי לעשות?

לחתוך את הקשר
 
0
לחכות ולראות לאן זה מתפתח
 
0
לשאול אותו מה פשר הדברים
 
6
~ אשמח לעצות בתגובות! ~
 
0

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (2) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "מצבים ואנשים"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות