0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

האקס חייב להחזיר לי סכום גדול מאוד של כסף ולא מוכן להחזיר לי ואף מכחיש זאת

בדויה בת 21 | כתבה את השאלה ב-03/01/17 בשעה 22:53

גולשים יקרים שלום רב, לפני שאספר לכם על המקרה, חשוב לי לציין שאתם בין הראשונים שתדעו על הסיפור, כי זהו סיפור שלא סיפרתי אפילו להורים שלי, או לאחים שלי או לחברות שלי, ובאמת שאין לי אומץ לספר להם זאת, ואתם תדעו למה בהמשך הקריאה.
הסיפור הוא כזה: עד לפני כחודשיים, בין התאריכים 2.9.16-2.11.16 הייתי בזוגיות עם בחור בן 23 ,והוא בעל עבר פלילי. אנחנו היכרנו שבוע לפני כן בעבודה בבית מלון. אני עבדתי שם בתור מלצרית, והוא בתור טבח. שנינו התאהבנו זה בזו והסכמתי לצאת איתו למרות העבר הלא נעים שלו (הוא סיפר לי למשל שהוא היה שנה בכלא על גידול סמים, ויש לו שלילת רישיון למשך שנה וחצי כי נתפס נוהג שיכור). בגלל היחס נחמד כלפי, החלטתי לתת לו צ'אנס, לאחר שתיארתי לעצמי שנכון אומנם הוא עשה מעשים חמורים, אך תיארתי לעצמי שהוא היה בעולם הזה פעם ויצא ממנו כי למד עם הזמן והפיק לקחים.
אומנם, וזה העיקר של הסיפור, במהלך הקשר שלנו שארך בסך הכל כחודשיים, הוא לא הפסיק בכול כמה ימים לבקש ממני כסף, מכיוון שהוא היה בסכסוך עם חברים שהיה חייב להחזיר להם כסף, ולהחזיר להם אותו כמה שיותר מהר כי איימו עליו שהם ילכו ויתלוננו עליו במשטרה. כמו - כן, אני צריכה לציין כי לאקס שלי אין חשבון בנק, בגלל פרשת הגידול סמים הוא נכנס לחובות כקנס על מעשיו, שבאותה תקופה עמד על 30,000-40,000 שקלים.
להלן פירוט ההלוואות שנתתי לו והסיבה להן:
* 2500 שקל עבור בחור, שהאקס שלי הרס לו אופנוע מסוג טימקס לאחר שרכב עליו ללא רישיון. המקרה התרחש כשלושה שבועות לפני שהתחלנו לצאת.
*2500 שקל נוספים עבור בחור אחר, ערבי, שהאקס לי גנב ממנו את הכסף הזה מכיוון שהוא היה מחוסר כסף בשביל להתקיים.
*1000 שקלים עבור בחור אחר, שהוא נתן לאקס שלי לשמור עליהם אך הוא איבד אותם אחרי שחטף "סטלה", לא יודעת אם זה בגלל שעישן סמים או שתה אלכוהול.
*800 שקלים נתתי לו גם בעבור בחור אחר שהוא היה חייב להחזיר לו את הכסף אך לא ידועה לי מה הסיבה, הוא לא סיפר לי.
*5000 שקלים בנוסף לקחתי זאת כהלוואה בכדי לעזור לו לכסות את החוב שלו לבנק "ההוצאה לפועל". בכול חודש הוא צריך להחזיר 5000 שקל לבנק כדי לכסות את החוב עד שהוא מסתיים, ובמידה ויעבור חודש ללא תשלום, הוא היה מחויב בתשלום ריבית והחוב היה במקום להצטמצם ב5000 שקלים הוא היה גדל ב-5000 שקלים.
חשוב לי לציין בנוסף שהוא הבטיח לי כי יחזיר לי את הכסף הזה שהוא חייב לי (סך הכול הוא חייב להחזיר לי 11,800 שקלים).
אני לגמרי יודעת שעשיתי טעות גדולה מאוד, שעלתה על חשבון אושרי ועושרי הפרטיים, אך המעשים כבר נעשו, הכסף הרב שעבדתי עליו כבר לא אצלי.
אתם בטח שואלים מדוע עשיתי את זה, אז תדעו כי גם אפילו אני כיום לא יודעת מה חשבתי לעצמי בעבר באותה עת שיצאתי איתו ועזרתי לו כלכלית, אך מההשערות שניתן לשער זה קרה נטו מאהבה (עיוורת כנראה) ולא בדיוק הייתי עדה למה שקורה סביבי, הייתי די שבויה בקסם שלו, במראהו החיצוני המושך והמבטא הצרפתי שלו.
ועכשיו לסיבה למה אני צריכה עזרה, לפני כמה ימים אני והוא התכתבנו בווצאפ ובשיחות הזכרתי לו שהוא חייב להחזיר לי את הכסף שהוא הבטיח לי שיחזיר לי, והזהרתי אותו כי במידה ולא ירצה להחזיר לי את הכסף זה ייגמר בתלונה במשטרה. וקיוויתי שהוא לא יעשה עם זה בעיות, גם כי אני רק בת 21 ואני מעורבת בזה כמעט לבדי, אין אף אחד איתי, לא שיתפתי בזה אף אחד, אפילו לא את משפחתי וחברותיי בעיקר בגלל חששותיי מתגובותיהם הקשות מאוד, אך לצערי הרב הוא מכחיש את העובדה שהוא אכן חייב לי כסף וטוען שהוא מעולם לא ביקש ממני כסף ושאני בחיים לא נתתי לו כסף, והוא הוסיף כי אין לו בעיה שאלך להתלונן עליו במשטרה.
בעיה נוספת היא שאני עשיתי טעות גדולה נוספת, ומחקתי את כל השיחה שהייתה בנינו ובה ההוכחות הממשיות למעשים הללו, למתן הכספים אליו והסיבות להם.
אך באתר חשבון הבנק שלי ניתן למצוא בפעולות הכרטיס את כל המשיכות וההלוואות שקרו בין התאריכים הנ"ל.
אבל אין לדעת מה יהיה, עד כמה זה יירצה את המשטרה ויגרום לה להבין שהתלונה שלי אמינה, לכן אני חוששת מאוד שלא אוכל לקבל את כספי בחזרה מכיוון שאין לי הוכחות מספיק ממשיות לכך.
לכן אני פונה אליכם, לעצות ולדרכים שאפשר להתמודד בעזרתן, אולי חלקכם מכירים סיפורים דומים ויודעים איך הם נפתרו. אני נמצאת בחוסר השקט הנפשי הזה כבר כחודשיים ואני באמת זקוקה לעזרה.
מודה מראש על הקריאה הארוכה שאולי גזלה זמן מזמנכם הפנוי ולכול מי שיציע לי דרכים להתמודדות!
במידה ויש לכם שאלות על הנושא היכולות לעזור לכם לתת לי עצות, הן יתקבלו וייענו בשמחה.
שתהיה לכולם שנה אזרחית טובה ושקטה :)

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (26) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "זוגיות"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות